نوتیفیکیشن و اهمیت تبلیغات نوتیفیکیشن


رشد چشمگیر تعداد گوشی های هوشمند و افزایش نرخ استفاده از آن ها در چندسال اخیر، علت ایجاد انواع روش های تبلیغات اینترنتی در قالب تبلیغات موبایلی شده است.

تبلیغات در تلگرام و پیام رسان های داخلی به همراه سرویس تبلیغات پوش نوتیفیکیشن از مهم ترین و موثرترین شیوه های تبلیغات موبایلی در کنار تبلیغات در شبکه های اجتماعی نظیر تبلیغات در اینستاگرام محسوب می شوند. موبیتو مجری تخصصی تبلیغات در تلگرام و ارائه دهنده سرویس تبلیغات نوتیفیکیش می باشد.


موبیتو، بزرگتین مجری تبلیغات در تلگرام

تلگرام با 35 میلیون کاربر ایرانی خود، بزرگترین و پرمخاطب ترین پیام رسان و از مهم ترین ابزارها برای اجرای تبلیغات موبایلی محسوب می شود. موبیتو، با در اختیار داشتن بزرگترین کانل های تلگرامی با میلیون ها عضو، توانایی اجرای تبلیغات شما در تلگرام با میلیون ها بازدید و مناسب ترین هزینه ممکن را دارد.
همچنین، علاوه بر اجرای تبلیغات گستره در تلگرام، موبیتو مجری تخصصی تبلیغات انحصاری در پیام رسان های داخلی می باشد. آنچه که از تبلیغات در تلگرام و سایر پیام رسان ها انتظار دارید، در اختیار شما قرار خواهیم داد تا بیشترین بازدهی را از تبلیغات تلگرامی خود دریافت کنید.


تبلیغات گسترده تلگرامی

موبیتو، با در اختیار داشتن و دسترسی به بزرگترین کانال های تلگرامی، قوی ترین مجری تبلیغات گسترده تلگرام در ایران می باشد.

خدمات افزایش ممبر واقعی

موبیتو، با در اختیار داشتن و دسترسی به بزرگترین کانال های تلگرامی، قوی ترین مجری تبلیغات گسترده تلگرامی در ایران می باشد.بازدیدهای میلیونی در تلگرام

موبیتو، جزو معدود مجری های تبلیغاتی در تلگرام است که باتوجه به ظرفیت بالای خود، امکان اجرای گسترده تبلیغات برای نمایش و نشر میلیونی تبلیغ شما را دارد.

تولید محتوا حرفه ای

خدمات تخصصی موبیتو محدود به اجرای تبلیغ نمی شود. در زمینه طراحی و تولید انواع محتواهای گرافیکی و ویدئویی، دپارتمان تخصصی تولید محتوا موبیتو درکنار شما خواهد بود.دسترسی به بزرگترین کانال ها

با موبیتو و پیکج کامل ما، به راحتی محصولات و برند خود را در هزاران کانال برتر و پرمخاطب ایرانی به نمایش بگذارید.

تبلیغات در پیام رسان ها

درکنار حضور گسترده در تلگرام، موبیتو، مجری تخصصی انواع تبلیغات در کانال های محبوب و پربازده پیام رسان های داخلی نظیر روبیکا می باشد.

هزینه تبلیغات در تلگرام

پیش از انتشار تبلیغ، متناسب با بودجه شما، میزان بازدید از تبلیغات که به مدت 24 ساعت اجرا خواهد شد تعیین می شود.

طراحی کمپین های خلاقانه

دانش بالا در کنار تجربه های موفق به همراه در اختیار داشتن داده هایی کامل از انواع تبلیغات گسترده تلگرامی، موبیتو را قادر به طراحی کمپین های نوین با بیشترین بازدهی کرده است.


مطالعه کنید: با مراجعه به این صفحه با مدل های مختلف تبلیغات در تلگرام آشنا شوید.پشتیبانی 24 ساعته

از مهم ترین بخش های تبلیغات تلگرامی موفق، علاوه بر طراحی پکیج تخصصی و مخاطب محور، ارائه پشتیبانی های 24 ساعته و بررسی دقیق کیفیت اجرای تبلیغ می باشد.

ارائه گزارش

پس از پایان تبلیغات در تلگرام، گزارشی دقیق از نحوه اجرا و میزان بازدید از محتوای تبلیغاتی شما تنظیم و ارسال می شود.


تعرفه تبلیغات در تلگرام

باتوجه به حضور گسترده موبیتو در تبلیغات، انواع پکیج های تبلیغات در تلگرام باتوجه با درنظر گرفتن بودجه، توسط متخصصان این مجموعه طراحی شده است. پس از ارائه مشاوره های لازم و آنالیز کسب وکار شما، لیستی از برترین و پربازده ترین کانال های تلگرامی جهت اجرای تبلیغ شما تهیه می شود.
نحوه محاسبه و هزینه تبلغات در تلگرام بر اساس تعداد بازدید از محتوا تبلیغاتی شما در مدت زمان اجرای آن محاسبه می شود. ما در موبیتو، سخت تلاش می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم، سرمایه گذاری شما، قابل قبول ترین نتیجه ارائه دهد.
نوتیفیکیش ها، نسل جدیدی از انواع تبلیغات موبایلی محسوب می شوند. در حقیقت نوتیفیکیشن ها، همان رویدادهای جدید قابل کلیک در تلفن های همراه می باشند و از طریق اپلیکیشن ها ارسال می شوند. موبیتو با در اختیار داشتن طیفی گسترده از انواع اپلیکیشن ها محبوب ایرانی، امکان اجرای تبلیغ نوتیفیکین شما در گسترده ترین شکل ممکن را دارد.انواع روش های تبلیغ پوش نوتیفیکشن

نوتیفیکیش ها، نسل جدیدی از انواع تبلیغات موبایلی محسوب می شوند. در حقیقت نوتیفیکیشن ها، همان رویدادهای جدید قابل کلیک در تلفن های همراه می باشند و از طریق اپلیکیشن ها ارسال می شوند. موبیتو با در اختیار داشتن طیفی گسترده از انواع اپلیکیشن ها محبوب ایرانی، امکان اجرای تبلیغ نوتیفیکین شما در گسترده ترین شکل ممکن را دارد.


تبلیغات نوتیفیکیشن متنی

نوتیفیکیشن متنی، نوعی از تبلیغات نوتیفیکیشن است که شامل محتوا متنی و آیکون است که در قالب یک اعلان جدید در تلفن های هوشمند نمایش داده می شود. از برترین مزییت های نوتیفیکیشن های متنی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • محتوا شامل متن و آیکون است.
 • دارای قابلیت کلیک است.
 • دارای پشتیبانی 24 ساعته است.
 • امکان ارائه گزارش دقیق و رسمی دارد.


تبلیغات نوتیفیکیشن بنری

نوتیفیکشن بنری مانند نوتیفیکیشن متنی به صورت یک اعلان جدید در تلفن همراه ظاهر شده که علاوه بر متن، قابلیت پیاده سازی بنر گرافیکی را دارد. از مزیت های نوتیفیکیش های بنری:

 • محتوا شامل متن و بنر گرافیکی است.
 • قابلیت کلیک دارد.
 • دارای پشتیبانی 24 ساعته است.
 • امکان ارائه گزارش های دقیق و رسمی را دارد.

تبلیغات نوتیفیکیشن دیالوگ

نوتیفیکیش های دیالوگ، به صورت یک پنجره و یا تصویر بزرگ روی صفحه نمایش تلفن همراه ارسال می شوند. در پنجره نوتیفیکیشن های دیالوگ، علاوه بر امکان نمایش تصویر، قابلیت ایجاد دکمه نیز وجود دارد. از مزیت های اصلی نوتیفیکیشن های دیالوگ موارد زیر می باشد:

 • محتوا شامل متن، دکمه و عکس بزرگ می باشد.
 • قابلیت کلیک دارد.
 • دارای پشتیبانی 24 ساعته است.
 • امکان ارائه گزارش های دقیق و رسمی را دارد.

مزیت ها و هزینه تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

تبلیغات در قالب پوش نوتیفیکیشن باتوجه به ارسال از طریق اپلیکیشن ها و دسترسی موبیتو به برترین اپلیکیشن ها، سبب شده تا در حال حاضر موبیتو از اصلی ترین متخصصان اجرای انواع تبلیغات پوش نوتیفیکیشن با مناسب ترین قیمت باشد.


مزیت های اصلی اجرای تبلیغات پوش نوتیفیکشین:

 • تشخیص مخاطبان علاقه مند به کسب و کار شما و نمایش تبلیغ تنها به این افراد
 • امکان تعیین مخاطبان بر اساس فیلترها گوناگون، مانند نوع پلتفرم، موقعیت مکانی و ...
 • افزایش چشمگیر نرخ بازگشت مشتری
 • افزایش ترافیک طبیعی سایت شما جهت بهبود سئو وب سایت
 • محاسبه هزینه تبلیغ، بر اساس تعداد کلیک

موبیتو، منبعی مطمئن و توانا

ما در موبیتو، خدمات فول سرویسی در حوزه طراحی و اجرای تبلیغات تلگرامی، تبلیغات در پیام رسان های داخلی و اجرای پوش نوتیفیکیش ارائه می دهیم. علاوه بر خدمات فول سرویس تبلیغات اینترنتی، ارائه مناسب ترین تعرفه ها و همچنین پشتیبانی های 24 ساعته از مزیت های اصلی موبیتو می باشد.
ما تمام استراتژی ها و ابزارهای لازم برای رشد و گسترش برند شما از طریق موبایل مارکتینگ را فراهم می کنید. از ما به عنوان منبع مطمئن و با استعداد یاد خواهید کرد...


» با ما همراه شوید «

با استفاده از ابزارها و دسترسی موبیتو به میلیون ها مخاطب ایرانی در اینستاگرام، کمپین های متنوع خود را بسازید. کمپین ها و تبلیغات های اینستاگرامی جذاب، که مردم عاشق آن ها هستند!!

 

» همین حالا، تبلیغات خود در اینستاگرام را آغاز کنید «


تلفن های تماس:

021 – 22 96 88 79

موبیتو با تیم خلاق و پویا از ابتدای سناریو کمپین تبلیغاتی تا انتهای آن همراهتان است. گزارش دهی دقیق و تحلیلی و پیشنهادهای خلاقانه بخشی از خدمات ما به مشتریان و برندهاست. دقت و نظم و گزارش های آنلاین لحظه ای را از تیم ما بخواهید.


سوالات متداول


تبلیغات گسترده تلگرامی چیست؟
تبلیغات گسترده تلگرامی یعنی اجرای تبلیغ شما در قالب پست به صورت جمعی در طیف وسیعی از انواع کانال های محبوب و پرمخاطب ایرانی متانسب با کسب و کار شما
هزینه تبلیغات در تلگرام چه قدر است؟
تبلیغات در تلگرام بر اساس تعداد بازدید پیش از آغاز تبلیغ محاسبه میشود. موبیتو بزرگترین مجری تبلیغات تلگرامی ست که امکان اجرای تبلیغ شما به صورت میلیونی را دارد.
پوش نوتیفیکیش چست؟
پوش نوتیفیکیشن نوعی جذاب از انواع تبلیغات موبایلی محسوب می شود. این تبلیغات در قالب اعلان های جدید از طریق اپلیکیشن های نصب روی تلفن همراه ارسال می شود.
محتوا تبلیغ در تلگرام چیست؟
تبلیغ در تلگرام با بنرهای گرافیکی (عکس)، تصاویر متحرک (GIF) و ویدئو امکان پذیر است. دپارتمان تولید محتوا موبیتو، در زمینه طراحی محتوا تبلیغات تلگرامی شما را پشتیبانی می کند.
افزایش ممبر واقعی در تلگرام چگونه است؟
موبیتو، باتوجه به تجربه و تخصص خود، با استفاده از راه کارهای تبلیغاتی پیشرفته، امکان افزایش ممبر واقعی و گسترش آوازه کانال تلگرامی شما را فراهم می کند.
تعرفه تبلیغات پوش نوتیفیکشین چگونه است؟
هزینه تبلیغات پوش نوتیفیکیشن بر اساس کلیک محسوب می شود که به واسطه نوع محاسبه آن، تبلیغات نوتیفیکیش از مقرون به صرفه ترین انواع تبلیغات اینترنتی می باشد.
تماس با ما