ساخت تیزر رئال انیمیشن


تبلیغات ویدئویی یکی از مهم ترین و اثر بخش ترین نوع تبلیغات برای برندینگ، معرفی محصولات و کسب و کارها محسوب می شود. به طوری که امروزه بسیاری از برندهای بزرگ برای رقابت و جذب مخاطب اقدام به ساخت تیزر تبلیغاتی می کنند. اما چند نوع تیزر تبلیغاتی داریم؟ یا بهتر است بگوییم کدام یک از انواع تیزر تبلیغاتی برای تبلیغات برند ما مناسب خواهد بود؟
تیزرهای تبلیغاتی به چهار دسته تیزر تبلیغاتی انیمیشن، تیزر تبلیغاتی رئال، تیزر تبلیغاتی رئال انیمیشن و تیزر موشن گرافیک تقسیم می شوند. در این بین تیزر تبلیغاتی رئال انیمیشن یکی از کاربردی ترین و بهترین نوع تیزر تبلیغاتی محسوب می شود.
تیزر تبلیغاتی رئال انیمیشن همان طور که از نامش پیداست از دو بخش کارکترهای کارتونی و شخصیت های واقعی تشکیل می شود. البته تیزر رئال انیمیشن برای اهداف خاصی ساخته می شود و ساخت آن نیازمند زمان زیادی می باشد.


ویژگی های تیزر رئال انیمشین

  • امکان اضافه کردن تصاویر کارتونی دو بعدی یا سه بعدی پس از فیلمبرداری
  • محبوبیت بالا تیزرهای رئال انیمیشن از نگاه مخاطبان
  • متفاوت بودن تیزر تبلیغاتی
  • امکان تلفیق تصاویر و افراد واقعی در کنار شخصیت های کارتونی
  • امکان ساخت شخصیت های کارتونی اختصاصی برای برند
  • استفاده از پرده سبز برای فیلمبرداری
  • لزوم استفاده از شخصیت های واقعی در ویدئو
  • تبلیغات ویدئویی نوین برای برندهای بزرگ


تفاوت تیزر انیمیشنی با تیزر رئال انیمیشن

تیزر رئال انیمیشن تلفیقی از تصاویر واقعی در کنار تصاویر کارتونی است؛ اما در تیزر انیمیشنی تنها از شخصیت های کارتونی و جلوه های ویژه استفاده می شود که این کار تماماً توسط نرم افزارهای حرفه ای ساخته می شود. به دلیل محبوبیت تیزر رئال انیمیشن، امروزه در تلویزیون بیشتر شاهد این نوع تیزرها هستیم. از تبلیغ محصولات لبنی گرفته تا تبلیغ محصولات صنعتی مثل پکیج دیواری.


مراحل ساخت تیزر رئال انیمیشن

برای ساخت تیزر رئال انیمیشن همانند دیگر تیزرهای تبلیغاتی ابتدا باید هدفتان از ساخت تیزر را مشخص کنید. فروش محصول، برندینگ، رقابت، معرفی خدمات یا نوع محصول؟ پس از آن فیلمنامه ای متناسب با نوع تیزر تبلیغاتی خود بنویسید. در مرحله بعدی باید شرکت فیلمبرداری حرفه ای برای ساخت تیزر پیدا کنید.
انتخاب بازیگر، انتخاب موسیقی، انتخاب یا طراحی شخصیت های کارتونی فیلم، انتخاب صدا پیشگان، فیلمبرداری مراحل واقعی ویدئو و ترکیب ویدئو کارتونی و واقعی در مراحل بعدی کار شما قرار دارد. تیزر رئال انیمیشن یکی از پیچیده ترین نوع ویدئوها محسوب می شود. چرا که باید در تمام مراحل فیلمبرداری حواستان به محل قرارگیری شخصیت های کارتونی یا دیالوگ آن ها باشد. از این رو بسیاری از شرکت های بزرگ از مرحله سناریو نویسی تا تدوین ویدئو را به شرکت های تبلیغاتی چون موبیتو می سپارند.مطالب مرتبط: برای کسب اطلاعات در زمینه ساخت تیزر انیمیشن می توانید به این صفحه مراجعه کنید.قیمت ساخت تیزر رئال انیمیشن

تعرفه ساخت تیزر رئال انیمیشن به عوامل مختلفی بستگی دارد که یکی از مهم ترین آن ها نوع سناریو و مدت زمان ساخت تیزر است. اما به طور کلی ابعاد تصویر، گوینده، سناریو و شخصیت اختصاصی، دکورسازی، بازیگران، تدوین و مدت زمان ساخت تیزر در قیمت نهایی ساخت تیزر رئال انیمیشن تاثیرگذار هستند.

تماس با ما