ساخت تیزر مستند


از گذشته تا کنون تبلیغات یکی از اصلی ترین ابزارها برای آگاهی و شناخت محصولات، برند، خدمات و شرکت ها به مشتریان محسوب می شود. تبلیغات فضای مجازی، تبلیغات محیطی و تبلیغات رسانه ای از انواع تبلیغات هستند. در این بین تیزرهای تبلیغاتی در تبلیغات رسانه ای یکی از تاثیرگذارترین نوع تبلیغات شناخته می شوند. بسیاری از شرکت ها و برندها برای تبلیغات محصولات و برند خود در رسانه ها از تیزرهای مستند استفاده می کنند.

هدف از ساخت تیزر مستند نشان دادن مراحل تولید محصول یا انجام خدمات و مزایای رقابتی بودن آن است. از آن جا که جلب اعتماد مشتریان اولین قدم هر کسب و کاری است، ساخت تیزر مستند یکی از پر کاربردترین نوع تبلیغات در رسانه ها است. با نشان دادن فرآیند تولید مواد غذایی یا معرفی خدمات خود می توانید قدم بزرگی در معرفی و جلب رضایت مشتریان خود بردارید.


مراحل ساخت تیزر مستند

برای ساخت تیزر مستند ابتدا باید هدفتان از تبلیغات و بودجه خود را تعیین کنید. پس از آن با مشاوره تیم ساخت تیزر لوکیشن های مد نظرتان و بستر نمایش تیزر (تلویزیون، مانیتور شهری، شبکه های مجازی و ...) را انتخاب کنید. با ارائه ایده های پیشنهادی خود در مورد فیلمنامه تیزر مستند یک سناریو مناسب تهیه کنید. پس از آن با انتخاب بازیگر، موسیقی و گوینده کار فیلمبرداری تیزر مستند را شروع کنید.انواع تیزر مستند

  1. ساخت تیزر مستند شهری: ساخت تیزر تبلیغاتی در قالب جریان زندگی در شهر و معرفی هوشمندانه محصول یا خدمات.
  2. ساخت تیزر مستند صنعتی: تهیه فیلم از محل کار یا کارخانه و معرفی محصولات و مقایسه آن با کالاهای دیگر.
  3. ساخت تیزر مستند تلفیقی: تهیه فیلم مستند و ترکیب آن با جلوه های ویژه، اشکال گرافیکی و انیمیشن.

کاربرد تیزر مستند در تبلیغات

  • استفاده در کنفرانس ها و سمینارها
  • استفاده در مانیتورهای تبلیغاتی شهری
  • استفاده از تیزر مستند به عنوان کاتالوگ های الکترونیکی
  • نشان دادن فرآیند تولید محصولات
  • معرفی نوع خدمات و کاربردهای آن
  • نشان دادن اعتبارات یک شرکت
  • مزایای رقابتی شرکت یا کارخانه (قیمت مقرون به صرفه، کارشناسان حرفه ای، تولید محصول با استانداردهای جهانی و ...)

دانستنی: می توانید با مطالعه صفحه ساخت تیزر موشن گرافیک اطلاعات مفیدی کسب کنید.قیمت ساخت تیزر مستند و خدمات تیم موبیتو

تیم موبیتو به منظور حمایت از تولید ملی و همچنین رونق کسب و کار افراد اقدام به ساخت تیزر مستند از روند کاری صنعتگران و تولید محتوای جذاب در این زمینه می کند که کمک شایانی به دارندگان کسب و کار می کندتا بیش از پیش در عرصه رقابت با سایر شرکت ها و محصولاتشان پیش تاز باشند. هزینه ساخت تیزر مستند بر اساس نوع پروژه و زمان فیلم قیمت گذاری می شود. البته هزینه هلی شات، تصویرسازی، عکاسی، گوینده، ترجمه و تولید موسیقی به صورت جداگانه محاسبه می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ساخت تیزر مستند می توانید با کارشناسان موبیتو تماس بگیرید.


سوالات متداول

تماس با ما