ساخت تیزر تبلیغاتی


ساخت تیزر تبلیغاتی یکی از بهترین روش های تبلیغات است. هرجا که اسمی از بازاریابی و فروش محصول به زبان می آید، تبلیغات نقش پر رنگی ایفا می کند؛ حال یکی از موثر و معروف ترین شیوه های تبلیغاتی، ساخت تیزر تبلیغاتی است. امروزه تبلیغات شکل کاملا جدیدی به خود گرفته اند و رقابت در این عرصه دشوار است. صاحبان کسب و کار به دنبال بهترین شیوه تبلیغاتی برای عرضه محصول یا خدمات خود هستند، به همین دلیل سعی می کنند از بهترین روش های تبلیغاتی برای هرچه بیشتر دیده شدن استفاده کنند.

ساخت تیزر تبلیغاتی اصلی ترین شیوه تبلیغات است که نتیجه بسیار خوبی دارد؛ همین نتیجه بخشی است که باعث شده همگان به تیزر تبلیغاتی برای رونق کسب و کار خود ترغیب شوند. در ادامه شما را با تیزر تبلیغاتی و انواع آن آشنا می کنیم، با ما همراه باشید.


تیزر تبلیغاتی چیست؟

واژه تیزر به خودی خود در اصلاح به معنی رفتاری است که در آن چیزی را کامل نشان ندهیم و یا کامل نگفتن حرفی کا باعث ایجاد حس کنجکاوی در افراد شود.
تیزر تبلیغاتی، نوعی آگهی تبلیغاتی است که درباره محصول یا خدمات اطلاعات کاملی نمی دهد و تنها با ارائه جزئی مطالب و تصاویر حس کنجکاوی مخاطب را درباره محصول مورد نظر برانگیخته می کند. امروزه باید به این نکته توجه داشت که بازاریابی بدون تبلیغات هیچ معنا و مفهومی ندارد.


کاربرد تیزر تبلیغاتی

از تیزر تبلیغاتی می توان در عرصه های مختلف تبلیغات مانند: تبلیغات تلویزیونی، رادیوئی، بنرها، بیلبوردها و انواع مختلف تبلیغات محیطی استفاده کرد؛ از این رو ساخت تیزر تبلیغاتی کمک شایانی به صاحبان مشاغل در رونق دهی به کسب و کار خود می کند.


گونه های مختلف تیزر تبلیغاتی

 • تیزر انیمیشن
 •  تیزر رئال
 •  تیزر رئال انیمیشن
 •  تیزر مستند
 •  موشن گرافی

 

این 5 مدل از انواع مختلف ساخت تیزر تبلیغاتی محسوب می شوند که در ادامه قصد داریم شما را با آن ها بیشتر آشنا کنیم.


1. تیزر انیمیشن

اگر بخواهیم به صورت کلی بیان کنیم، انیمیشن یک ویدئو یا تصویر تکرار شونده به صورت حلقه ای است. تیزر تبلیغاتی به علت استفاده شخصیت های کارتونی جذاب و جذابیت بالایی که دارد از قدرت نفوذ بالایی در میان مخاطبان برخوردار است، همچنین به علت کارتونی بودن شخصیت ها و فضای تیزر انیمیشن، شما هیچ محدودیتی در ساخت آن ندارید و هرچه که در ذهن دارید می توانید در ساخت تیزر تبلیغاتی پیاده سازی کنید. به همین دلیل است که تیزر انیمیشن تبلیغاتی جزء پرطرافدار ترین گونه های تیزر تبلیغاتی محسوب می شود.


 خواندنی: تبلیغات محیطی گونه ای دیگر از مدل های مختلف تبلیغات محسوب می شوند که می توانید به این صفحه مراجعه کنید و اطلاعات جامعی در رابطه با آن بدست بیاورید.2. تیزر رئال

هدف اصلی ساخت تیزر تبلیغاتی، آشنایی بیشتر مخاطبان با محصول مورد نظر است. تیزر رئال به آن دسته از فیلم هایی گفته می شود که به صورت واقعی و در موقعیت مکانی واقعی همراه با بازیگر یا ممکن است بدون بازیگر تهیه می شود. از جمله مهم ترین ویژگی این نوع از تیزرهای تبلیغاتی می توان به این موضوع اشاره کرد که ویژگی و کاربرد محصول مورد نظر را به صورت حقیقی و واقعی نمایش می دهد و این بسیار برای مخاطبان تاثیر گذار است.3. تیزر رئال انیمیشن

تیزر رئال انیمیشن، ترکیبی از تیزر رئال و تیزر انیمیشن می باشد؛ به معنای واقعی تلفیقی از فیلمبرداری در فضای واقعی و استفاده از شخصیت های کارتونی و جلوه های انیمیشنی با هم در یک تیزر به معنای تیزر تبلیغاتی رئال انیمیشن است. همین تلفیق انیمیشن و شخصیت های واقعی در یک تیزر باعث می شود از قدرت بالایی در جذب مخاطبان برخوردار باشد و تاثیر دوچندانی بر روی بینندگان می گذارد.

 4. تیزر مستند

تیزر مستند به آن دسته از تیزرهایی گفته می شود که ساختار عناصر و شخصیت های آن از نگاه جنس، با واقعیت منطبق باشند، یعنی واقعی بودن عنصر اصلی آن ها و بتوان از موجودیت آن ها در اثبات واقعیت بهره مند شد. اصلی ترین ویژگی این گونه تیزرها همین است که بر اساس واقعیت ساخته می شوند و هیچ گونه فریبی در آن وجود ندارد؛ این اصلی ترین ویژگی ای است که باعث می شود تیزر مستند تبلیغاتی با سایر انواع تیزرها تفاوت چشم گیری داشته باشد.


5. تیزر موشن گرافی

به متحرک سازی و صداگذاری روی تصاویر موشن گرافی می گویند. می توان این گونه توصیف کرد که وکتورهای تصاویر انیمیشنی را توسط نرم افزارهای گرافیکی بر اساس یک سناریو خاص، متحرک سازی انجام می دهند و بعد از آن صداگذاری توسط گوینده بر روی موشن گرافی انجام می شود تا مفاهیم به صورت جامع و کامل به مخاطب منتقل شود. تیزر موشن گرافیک شباهت زیادی با تیزرهای انیمیشنی دارد.

 


اپلیکیشن/ برنامه ساخت تیزر تبلیغاتی

شما می توانید به خودی خود با استفاده از برنامه های موجود شروع به ساخت تیزر تبلیغاتی رایگان برای خود کنید. معروف ترین برنامه های ساخت تیزر قالبا توسط شرکت معروف ادوبی ساخته شده اند اما در میان آن ها نرم افزارهای دیگری نیز وجود دارند که می توانید از آن ها برای ساخت تیر تبلیغاتی استفاده کنید. در این بخش تعدادی از معروف و پرکاربردترین برنامه های ساخت تیزر تبلیغاتی را برای شما نام می بریم.

 1.  ادوبی پریمیر
 2.  نرم افزار افتر افکت
 3.  نرم افزار Cyberlink PowerDirector
 4. نرم افزار ProDAD Heroglyph
 5.  نرم افزار VivaVideo
 6.  نرم افزار سونی وگاس
 7.  تری دی مکس

ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام

مهم ترین نکته ای که در دنیای امروز باید به آن توجه داشت این است که تبلیغات در حوزه شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام بسیار ارزان تر از تلویزون می باشد. تمام ارگان ها و شرکت ها به دنبال راهی هستند تا در اینستاگرام بیشتر دیده شوند، این تلاش شرکت ها به این دلیل است که آن ها از قدرت بالای اینستاگرام در تبلیغات و جذب مشتری آگاه هستند.
مجموعه موبیتو یکی از فعالان عرصه ساخت تیزر تبلیغاتی است که با بهره گیری از کادر مجرب و با تجربه کاری بالا و بروز ترین امکانات تیزرهای تبلیغاتی را برای رونق کسب و کار شما و هرچه بیشتر دیده شدن شما طراحی می کند. موبیتو این قول را به شما می دهد که با کمترین قیمت و بهترین کیفیت آماده قبول و ساخت سفارشات شما عزیزان است، بنابراین با آسودگی خاطر سفارشات خود را به ما بسپارید.


سوالات متداول

هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی چه مقدار است؟
هزینه ساخت تیزر بسته به مدل تیزر درخواستی مشتری، نوع سناریو و مدت زمان تیزر متفاوت است.
در میان مدل های مختلف تیزرهای تبلیغاتی بهترین گزینه کدام است؟
تمام مدل های ساخت تیزر تبلیغاتی به نوبه خود بهترین هستند و هرکدام در کاری و رشته ای سودمند تر از سایر مدل ها واقع می شوند، در واقع اثر بخشی بیشتری خواهند داشت.
چرا موبیتو بهترین گزینه برای ساخت تیزر است؟!
موبیتو با برخورداری از کادر حرفه ای و بهره مندی از بهترین امکانات روز و با استفاده از تجربه فراوانی که در این زمینه داراست بهترین انتخاب مشتریان عزیز است و همواره سعی می کند در جهت رضایت مندی مشتریان عزیز قدم بردارد.
تماس با ما