خدمات سئو و بهینه سازی سایت


با گسترش روز افزون اینترنت و ورود آن به بطن زندگی افراد، شاهد استفاده از خدمات اینترنتی در تمام سطوح زندگی روزمره هستیم. از درخواست اینترنتی تاکسی و غذا گرفته تا حوزه های دیگر نظیر خرید عطر و پوشاک، رزرو بلیط هواپیما، هتل و ... .
آنچه که بیش از هر چیز خودنمایی می کند حجم بالای داده ها و تلاش کاربران برای دسترسی به بهترین برندها و خدمات است. در این بین، پدیده ای به نام جستجو و به دنبال آن موتورهای جستجو ظاهر شده است. اهمیت نتایج موتورهای جستجو هنگامی مشخصی می شود که کاربران با بررسی نهایتا 5 یا 6 نتیجه برتر، نیاز خود را برطرف و باقی نتایج و صفحات را بررسی نمی کنند.
حال، اهمیت حضور در برترین جایگاه های نتایج موتورهای جستجو به خصوص گوگل مطرح می شود. حضور در برترین نتایج و صفحه اول گوگل آنقدر حیاتی است، که تخصصی با اختصار SEO به معنای بهبود نتایج موتورهای جستجو ایجاد شده است. ما در این راه برای رسیدن به درخشان ترین جایگاه ها همراه شما خواهیم بود.


تیم متخصص سئو در موبیتو

باتوجه به اهمیت حضور در برترین جایگاه های نتایج جستجوهای گوگل و نیاز برترین برندها به خدمات تخصصی سئو، موبیتو تیمی متخصص، متشکل از برترین سئوکاران خبره ایران با بیش از 10 سال سابقه فعالیت موفق و درخشان را تشکیل داده است.

از اصلی ترین مزیت های تیم تخصصی سئو موبیتو، ارائه تمام فاکتورهای مهم برای اجرای یک پروژه سئو موفق مطابق با برترین استاندارهای روز، همگام با آخرین متدهای جهانی سئو می باشد. ارائه مجموعه کامل از خدمات اصلی و جانبی در قالب یک پکیج کامل، از دیگر ویژگی های اصلی تیم سئو موبیتو می باشد.مهم ترین فاکتورهای یک تیم حرفه ای سئو 


ارائه خدمات فول سرویس

از مهم ترین ویژگی های تیم سئو موبیتو، انجام خدمات جامع سئو در حوزه های مختلف سئو on site و سئو off site به صورت همزمان توسط دپارتمان های تخصصی و مجزا می باشد.

تولید محتوا تخصصی

بخشی از تیم سئو موبیتو را دپارتمان تخصصی محتوا تشکیل می دهد. دپارتمان محتوا موبیتو، متشکل از برترین کارشناسان ارشد تولید محتوا ایران با کارنامه ای حرفه ای می باشد.

تنظیم و تحویل گزارش جامع

همواره تمامی اقدامات دپارتمان سئو و همچنین میزان تغییرات در رتبه ها و سایر شاخص ها، تحت گزارش های جامع ماهانه یا هفتگی از طریق مسئول پروژه تنظیم و تحویل داده می شوند.به روز و پیشرفته

با موبیتو به راحتی محصولات و برند خود را در هزاران کانال برتر و پرمخاطب ایرانی به نمایش بگذارید.

دیتاماینینگ

برای طی کردن مسیر موفقیت، دسترسی همه جانبه به دقیق ترین اطلاعات همواره از ضرورت ها محسوب می شود. این خدمات، پایه و اساس تیم سئو موبیتو را تشکیل می دهد.

ارائه پشتیبانی های 24 ساعته

انجام پروژه های سئو و رساندن آن ها به نقطه اوج موفقیت، لازمه تلاش و پشتیبانی های تخصصی تکنیکال و فنی است. دپارتمان تکنیکال سئو موبیتو، به صورت شبانه روزی فعالیت دارد.سابقه همکاری های درخشان

درکنار حضور گسترده در تلگرام و اینستاگرام، موبیتو، مجری تخصصی انواع تبلیغات در کانال های محبوب و پربازده پیام رسان های داخلی نظیر روبیکا می باشد.

مسلط به انواع سایت ها

دانش و سابقه همکاری های موفق، سبب تسلط دپارتمان های تکنیکال و محتوایی موبیتو بر فرآیند سئو انواع سایت ها در حوزه های مختلف نظیر گردشگری، فروشگاهی، موزیک، فیلم و همچنین انواع CRM ها شده است.


چرا شما رتبه یکِ کسب و کارتان نباشید؟

انجام امور سئو برای هر سایت با کاربری متفاوت، در ظاهر شاید صرف هزینه باشد؛ اما، در حقیقت انجام خدمات سئو وب سایت، یک سرمایه گذاری ارزشمند برای هر کسب و کاری محسوب می شود. سرمایه گذاری و تلاشی که منجر به تولید ارزش و آورده های اقتصادی مستقیم و غیر مستقیم می شود.
بیش از 90 درصد ورودی سایت های بزرگ از طریق نتایج جستجو است. از طرفی بسیاری از کاربران تنها از 3 نتیجه اول دیدن می کنند و سایر نتایج را بررسی نمی کنند. در دراز مدت حضور وب سایت های قوی در جایکاه های اول تا سوم گوگل، سبب انحصار اقتصادی ثروت می شود؛ چرا که بیش از 83 درصد از کاربران تنها از این سایت ها بازدید و از خدمات آنان استفاده می کنند.
اما، نگران این انحصار اقتصادی نباشید... ما در این کارزار بزرگ رقابتی، مشاور و راهنمای شما هستیم، تا علاوه بر قرار گیری در برترین جایگاه های نتایج جستجو، برای دراز مدت برتری شما را ثبیت کنیم. نرخ ورودی و بازدید سایت خود را افزایش چشمگیری دهید. تبدیل شما به رتبه یک کسب و کارتان تخصص تیم بهینه سازی موبیتوست!تفاوت سئو کار معمولی با یک مجموعه Expert در حوزه سئو


تضمین خدمات و پشتیبانی های فنی

از مهم ترین امور مرتبط با پروژه های سئو پشتیبانی های تکنیکال می باشد. چه بسیار زمان هایی که در طول پروژه، مشکلات تکنیکال و تخصصی رخ می دهد. یک مجموعه و تیم Expert در کوتاه ترین زمان مشکل را برطرف می سازد و از تمام مشکلات آتی جلوگیری می کند.

ارائه خدمات فول سرویس تولید محتوا

از اصلی ترین بخش های یک سئو موفق، تولید محتوا تخصصی، سئو شده و حرفه ای است. وجود یک دپارتمان تخصصی محتوا با قابلیت تولید محتوا متنی، تصویری، ویدئویی به روند سئو سرعت بخشیده و از صرف وقت و هزینه های اضافی جلوگیری می کند.


بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با تولید محتوا و اهمیت آن نگاهی به این صفحه بیندازید.قیمت های فریبنده سئو

از قدیم گفتند گول ارزانی را نخورید. فرآیند سئو، یک تخصص حرفه ای و به شدت حساس است. برای انجام یک پروژه بهینه سازی موفق است لازم است تیمی متخصص و حرفه ای با پشتیبانی های 24 ساعته مجری و مسئول طرح باشند.
بسیاری از افراد با عدم دانش و تجربه کافی، فرآیند سئو را آغاز می کنند که در صورت بروز هرگونه خطا این احتمال وجود دارد که سایت شما از نتایج جستجو گوگل حذف شده یا با تغییرات منفی در جایگاه و رتبه روبه رو شوند. در این حالت حتی با صرفه هزینه های کلان احتمل بازگشت سایت شما به وضعیت قبلی خود بسیار اندک است.
پس بهتر است با صرف هزینه ای معقول، پروژه سئو سایتتان را با خیالی آسوده به یک تتیم متخصص بسپارید تا علاوه بر دریافت بهترین نتایج، از بسیاری از خطرات و هزینه های گزاف آتی جلوگیری کنید.

خدمات تکمیلی رپورتاژی

در حوزه سئو off site، خدمات نگارش و نشر تخصصی رپورتاژ از مهم ترین بخش ها محسوب می شود. تیم متخصص موبیتو، با دسترسی به برترین و بزرگترین سایت های ایران، می تواند انواع نیازهای رپورتاژی شما را در کوتاه ترین زمان و با صرفه هزینه ای معقول برطرف سازد.

صعود به رتبه یک گوگل، با موبیتو

انجام یک پروژه سئو، فرآیندی پیچیده و گسترده می باشد. به همین خاطر داشتن برنامه ای مشخص و حرفه ای که نتیجه تجربه های موفق و دانش به روز باشد، از اهمیت ویژه برخوردار است.
از طرفی، ما شریک واقعی شما هستیم! چرا که موفقیت شما در کسب و کارتان، موفقیت ما نیز محسوب می شود. به همین خاطر اولویت شماره یک ما، شما و تجارت شما می باشد.
پس در این مسیر، به ما اعتماد کنید و اجارزه دهید همراه شما باشیم. دپارتمان سئو موبیتو، متمرکز بر رشد و موفقیت روز افزون کسب و کار شما است.گام نخست

در ابتدا، پس از مراجعه شما به موبیتو، جلسه مشاوره رایگان برگزار می شود. در این جلسه علاوه بر آشنایی شما با سئو، متخصصان ما، کسب و کار و رقبای شما را آنالیز می کنند.

امضا قرارداد

با انتخاب نهایی کلمات کلیدی، فرآیند قیمت گذاری انجام می شود. در صورت تایید، مراحل تنظیم قرار داد برای اجرای پروژه سئو و بهبود جایگاه سایتتان در کلمات کلیدی مدنظر آغارز می گردد.فعالیت دپارتمان ها

پس از انجام بررسی های مربوطه، فعالیت دپارتمان های سئو on site، سئو off site و تولید محتوا آغاز می شود. هماهنگی امور اجرایی این سه دپارتمان تخصصی فرآیند کلی سئو را سرعت می بخشد.

آنالیز جامع رقبا

بخشی عظیمی از انجام یک پروژه سئو حرفه ای، مرتبط با آنالیز رقبا می باشد. به واسطه دپارتمان تخصصی گزارش دهی، ما اطمینان می دهیم تمام فعالیت های رقبایتان را رصد خواهیم کرد.

جلسه دوم

پس از انجام بررسی های لازم در خصوص کسب و کار شما و آنایز دقیق رقبایتان، لیسیتی جامع از کلمات کلیدی پر سرچ توسط کاربران در موتورهای جستجو، تنظیم و ارائه می شود.

آغاز پروژه سئو

با توافق نهایی و امضا قرار داد، تیم های مختلف دپارتمان سئو، پیش نیازهای اولیه را تهیه می کنند. همچنین برای ارائه گزارشات و انجام هماهنگی ها مسئول پروژه تعیین و معرفی خواهد شد.پشتیبانی های شبانه روزی

از مهم ترین ویژگی های یک تیم حرفه ای سئو، ارائه خدمات به صورت شبانه روزی می باشد. انجام خدمات، رفع مشکلات احتمالی و پشتیبانی های 24 ساعته بخشی از خدمات ویژه موبیتو است.

ارائه گزارشات جامع

بر اساس حجم پروژه و توافقات صورت گرفته، از طریق مسئول پروژه، گزارش های جامع عملکرد دپارتمان های مختلف و میزان پیشرفت پروژه به صورت هفتگی و یا ماهانه ارسال خواهند شد.


» با ما همراه شوید «

با استفاده از ابزارها و دسترسی موبیتو به میلیون ها مخاطب ایرانی در اینستاگرام، کمپین های متنوع خود را بسازید. کمپین ها و تبلیغات های اینستاگرامی جذاب، که مردم عاشق آن ها هستند!!

 

» همین حالا، تبلیغات خود در اینستاگرام را آغاز کنید «سؤالات متداول

چرا باید سایت خود را سئو کنیم؟

برای آنکه بتوانید در دنیای امروزی با رقبای کاری خود رقابت کنید و حتی از آن ها سبقت بگیرید باید فعالیت خود را در سایتتان افزایش دهید. برای این کار نیاز دارید تا در رتبه های بالای نتایج جستجو قرار بگیرید؛ سئو لازمه ی قرار گرفتن سایت شما در رتبه های بالا جستجو است. با سئو سایت می توانید مشتریان زیادی را به سایت و برند خود جذب کنید، فروش خود را افزایش دهید، برندینگ داشته باشید، رتبه الکسا و رتبه سایت خود را بالا ببرید.

قیمت خدمات سئو چقد است؟

سئو سایت در دسته خدمات تخصصی قرار می گیرد و نمی توان قیمت دقیقی برای آن در نظر گرفت. سئو مجموعه ای از فعالیت های تخصصی شامل بهینه سازی سایت، لینک سازی، بازاریابی محتوا و ... می باشد که هر کدام از آن ها هزینه جداگانه ای دارد. برای بررسی هزینه سئو سایت خودتان می توانید به مجموعه موبیتو مراجعه کنید یا با شماره 021-22968879 تماس بگیرید. تیم متخصص موبیتو پس از بررسی و آنالیز سایت شما قیمت خدمات سئو را اعلام می کند.

رسیدن به رتبه 1 گوگل چقدر زمان می برد؟

رسیدن به رتبه 1 نتایج جستجو گوگل بسته به هر کسب و کار و کلمه کلیدی متفاوت است. رسیدن به رتبه های برتر نتایج بسته به فعالیت های پیشین شما، سختی کلمات کلیدی و رقبای شما تعیین می شود.

تماس با ما