تبلیغات در اینستاگرام


تبلیغات در اینستاگرام، امروزه به یکی از مهم ترین کارهایی که می توان برای جذب مشتری و برندینگ و فروش کالا انجام داد، تبدیل شده است. اینستاگرام با داشتن کاربران فعال بسیاری در سراسر ایران و جهان که عددی حدود 1 میلیارد نفر در جهان و 30 میلیون نفر در ایران را در بر می گیرد زمنیه بسیار خوبی را برای دیده شدن سریع افراد فراهم کزده است؛ زیرا تقریبا اکثر مردم در اینستاگرام یک حساب کاربری دارند.
چک کردن روزانه حساب کاربری، به اشتراک گذاشتن تصاویر و اطلاع از وقایع روز دنیا در اینستاگرام، تقریبا جزو جدایی ناپذیر زندگی افراد شده است.
اگر در تبلیغات در اینستاگرام، می خواهید در وقت و هزینه صرفه جویی کنید بهترین گزینه استفاده از نظرات مشاوران و متخصصان حوزه تبلیغات اینستاگرام است؛ زیرا آن ها از زیرو بم تبلیغات در اینستاگرام و بهترین راه ها برای رسیدن هرچه سریع تر به خواسته های شما آگاه هستند و بهترین مسیر را پیش روی شما قرار می دهند.
موبیتو ، یکی از فعالان عرصه تبلیغات در اینستاگرام است که با بهره گیری از متخصصان زبده، می تواند شما را در تبلیغات اینستاگرام یاری کند و نتیجه مطلوب شما، یعنی برندینگ و رونق کسب و کار را برای شما به مطلوب ترین شکل ممکن به ارمغان آورد.
با ما همراه باشد تا در ادامه شما را با نحوه تبلیغات در اینستاگرام و انواع روش های تبلیغات در اینستاگرام و بطور کلی هر آنچه که باید از اینستاگرام بدانید، آشنا کنیم.


اینستاگرام و اهمیت تبلیغات اینستاگرامی

بخش عمده ای از تبلیغات موبایلی که امروزه مهم ترین شاخه بازاریابی آنلاین محسوب می شود، مربوط به شبکه های اجتماعی می باشد؛ چراکه 91 درصد از حجم اینترنت موبایل ها، مربوط به شبکه های اجتماعی است. در این بین Instagram، دارای محبوبیتی فراوان بخصوص در میان ایرانیان است که شامل گروه های سنی و فرهنگی متفاوت می شود.
اکنون می توانیم بگوییم شبکه اجتماعی اینستاگرام، بستری فوق العاده شگفت انگیز برای بهبود و تقویت چرخه حیات هر برند و کسب و کاری است. دپارتمان اینستاگرام موبیتو، با استراتژی های ویژه و نوین مرتبط با تبلیغات در اینستاگرام کنار شما خواهد بود.


چرا تبلیغات در اینستاگرام مهم است؟

25 میلیون حساب کاربری تجاری در اینستاگرام وجود دارد. 72 درصد از کاربران تجربه خرید از صفحات اینستاگرام را داشته اند. پس می توانیم بگوییم، حضور فعال و چشمگیر در اینستاگرام، همچنین انجام تبلیغات در اینستاگرام، سکویی حرفه ای جهت پیشرفت و رونق هرچه بیشتر برند و کسب و کار شما است ... البته؛ اگر حرفه ای عمل کنید!!!
تیم اینستاگرام موبیتو با در اختیار داشتن لیستی جامع از محبوب ترین صفحات ایرانی فعال در اینستاگرام با میلیون ها کاربر، در کنار ابزارها و ویژگی ها برتر این شبکه اجتماعی، به عنوان مشاور و مجری تخصصی تبلیغات در اینستاگرام همراه شما خواهد بود؛ تا نمایشی حرفه ای تر از برند خود داشته باشید!


محبوبیت بالای اینستاگرام

اینستاگرام با بیش از 1 میلیارد کاربر خود، از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در ایران و جهان محسوب می شود. حضور پر رنگ در اینستاگرام و تبلیغات اینستاگرامی، یعنی تصمیمی هوشمندانه برای رونق کسب و کار و هرچه بیشتر دیده شدن شما!


هدف گذاری پیشرفته

در بین مخاطبان میلیونی و فارسی زبان اینستاگرام، جامعه هدف خود را به راحتی پیدا کنید. پس از آن، با جذاب ترین شیوه های تبلیغات در اینستاگرام، محصولات و کسب وکار خود را به نمایش بگذارید…


چهره های شاخص

در هیاهو اینستاگرام و انواع تبلیغات اینستاگرامی، حضور اشخاص محبوب، چهره های معروف و سلبریتی ها سبب خلق تبلیغات اینفلوئنسری اینستاگرام شده و اهمیت اینستاگرام را دوچندان کرده است.


زیر ساخت های قوی

80 درصد از کاربران اینستاگرام، مشاغل مورد علاقه خود را در این شبکه اجتماعی دنبال می کنند و به طور میانگین 55 دقیقه از روز خود را در آن می گذرانند… این بستر فوق العاده اینستاگرام است.


شیوه های تبلیغاتی جذاب

جذاب ترین و کاربر پسندترین شیوه های تبلیغات در اینستاگرام طراحی شده اند تا برند و محصول شما به حرفه ای ترین شکل نمایش داده شود… در این مسیر موبیتو برای نمایش ویژه تر برند شما، همراهتان خواهد بود.گزارش های تحلیلی

برخلاف بسیاری از شیوه های سنتی تبلیغات، بسیاری از روش های تبلیغات اینترنتی، امکان بررسی و تجزیه و تحلیل دارند. تبلیغات در اینستاگرام نیز، امکان تهیه گزارش رسمی و تجزیه و تحلیل را دارد.


روش های مهم تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام، امروزه به یکی از مهم ترین کارهایی که می توان برای جذب مشتری و برندینگ و فروش کالا انجام داد، تبدیل شده است. اینستاگرام با داشتن کاربران فعال بسیاری در سراسر ایران و جهان که عددی حدود 1 میلیارد نفر در جهان و 30 میلیون نفر در ایران را در بر می گیرد زمنیه بسیار خوبی را برای دیده شدن سریع افراد فراهم کزده است؛ زیرا تقریبا اکثر مردم در اینستاگرام یک حساب کاربری دارند.
چک کردن روزانه حساب کاربری، به اشتراک گذاشتن تصاویر و اطلاع از وقایع روز دنیا در اینستاگرام، تقریبا جزو جدایی ناپذیر زندگی افراد شده است.
در تبلیغات اینستاگرام، اگر می خواهید در وقت و هزینه صرفه جویی کنید بهترین گزینه استفاده از نظرات مشاوران و متخصصان حوزه تبلیغات اینستاگرام است؛ زیرا آن ها از زیرو بم تبلیغات در اینستاگرام و بهترین راه ها برای رسیدن هرچه سریع تر به خواسته های شما آگاه هستند و بهترین مسیر را پیش روی شما قرار می دهند.
موبیتو ، یکی از فعالان این عرصه است که با بهره گیری از متخصصان زبده، می تواند شما را در تبلیغات اینستاگرام یاری کند و نتیجه مطلوب شما، یعنی برندینگ و رونق کسب و کار را برای شما به مطلوب ترین شکل ممکن به ارمغان آورد.
با ما همراه باشد تا در ادامه شما را با نحوه تبلیغات در اینستاگرام و انواع روش های تبلیغات در اینستاگرام و بطور کلی هر آنچه که باید از اینستاگرام بدانید، آشنا کنیم.

 • تبلیغات بلاگری اینستاگرام
 • تبلیغات گسترده اینستاگرام
 • مدیریت تبلیغات اینستاگرام

تبلیغات بلاگری در اینستاگرام

این حوزه از تبلیغات در اینستاگرام مانند: تبلیغات اینفلوئنسری است. به زبان دیگر بلاگرها کسانی هستند که از طریق اینستاگرام یا سایر شبکه های مجازی به شهرت رسیده اند و مخاطبان بسیاری را جذب خود کرده اند.

بدون شک برای شما هم پیش آمده که وارد اینستاگرام شوید و ویدئو های خنده دار نظر شما را جلب کنند و شما را به خنده وا دارند، در همین حال می توانید صفحات آن ها را دنبال کنید؛ کسانی که در این ویدئو ها حضور دارند همان بلاگر ها هستند.
مردم این بلاگر ها را دوست دارند و مکان یا محصولی که تبلیغ می کنند را، به خاطر اعتمادی که بهشون دارند، حتما از اون محصول استقبال می کنند.

بلاگر ها، فالوور هاشونو دوست دارند و در مقابل مخاطب ها هم همین حس رو نسبت به بلاگر ها دارند و محصول یا مکانی رو که بلاگر ها معرفی می کنند، مردم مطمئن هستند که از اون محصول استفاده شده و رضایت بخش است. در نتیجه: بهترین گزینه برای معرفی برند و محصولتان تبلیغات بلاگری می تواند باشد.


بیشتر بخوانید: برای آشنایی بیشتر با تبلیغات بلاگری و بالا بردن اطلاعات خود در این زمینه می توانید به این صفحه مراجعه کنید.تبلیغات گسترده اینستاگرامی

کمپین های اینستاگرامی بزرگی وجود دارند که همزمان کسب و کار شما را در صفحات مختلف اینستاگرامی تبلیغ می کنند. این تبلیغات به دلیل گستردگی فراوانی که دارد، از بازدهی فراوانی برخوردار است و مورد پسند بسیاری از مشاغل قرار گرفته است.

تبلیغات گسترده شما را در فروش محصول یا خدمات کمک شایانی می کند و کسب و کار شما را به اطلاع عموم مردم می رساند. مجموعه موبیتو همواره با مدیریت کمپین های مختلف اینستاگرامی می تواند بهترین گزینه برای تبلیغات شما باشد.مدیریت تبلیغات در اینستاگرام

شما برای داشتن یک تبلیغات موفق، باید در مورد مدیریت تبلیغات در اینستاگرام اطلاعات کافی داشته باشید. یک مدیر خوب همیشه و همه جا برای کارهایش برنامه ریزی دارد و هیچ کاری را بدون هدف انجام نمی دهد، این رمز موفقیت یک مدیر توانمند است.

بیشتر کسب و کار هایی که در فضای اینستاگرام وجود دارند، برای رشد و پیشرفت خود باید نحوه مدیریت پیج اینستاگرام را یاد بگیرند و یا از مدیران برجسته و ادمین ها یاری بگیرند. در حقیقت می توان این گونه گفت که طراحی استراتژی تولید محتوای اینستاگرام هدف اصلی همه مدیران برتر است و هرچه در این امر موفق تر باشند، مدیر لایق تری هستند و به سریع ترین نحو ممکن به اهداف خود دست پیدا می کنند.
مجموعه موبیتو با دارا بودن مشاوران و متخصصان این حوزه همواره آماده است تا با پیاده سازی روش های مدیریتی منحصر به فرد، تبلیغات و کسب و کار شما به بهترین صورت ممکن انجام پذیرد.با موبیتو، در اینستاگرام بدرخشید!!

محبوبیت اینستاگرام و همچنین اهمیت بالای حضور و اجرای صحیح تبلیغات در اینستاگرام، علت تشکیل تیم متخصص Instagram در موبیتو شد. هم اکنون موبیتو، به پشتوانه تیم و دپارتمان تخصصی خود، بزرگترین مجری تبلیغات اینستاگرامی در سطح ایران می باشد.
اما، چگونه می توان در حوزه برندینگ، فعالیتی چشمگیر و برجسته در اینستاگرام داشت؟ راه های تبلیغ در اینستاگرام چیست و چگونه می توان در اینستاگرام تبلیغ کرد؟ تیم اینستاگرامی موبیتو، در کنار شما است تا حرفه ای ترین حضور برای تبلیغات در اینستاگرام را داشته باشید.

پیشتر 3 روش از مهم ترین روش های تبلیغات در اینستاگرام را برای شما شرح داده شد و در ادامه روش های دیگر تبلیغات در اینستاگرام را نیز خدمتان اعلام می کنیم، پس با ما همراه باشید.

 

ما به شما اطمینان می دهیم، با موبیتو، در اینستاگرام می درخشید.


تبلیغات اینستاگرامی در قالب پست ثابت

از کارآمدترین روش های تبلیغات در اینستاگرام، تبلیغات در قالب پست های ثابت تک اسلایدی و یا چند اسلایدی می باشد. موبیتو، با دسترسی به صدها صفحه محبوب ایرانی در اینستاگرام با میلیون ها دنبال کننده، تبلیغات برند و یا محصول شما را در معرض دید میلیون ها ایرانی قرار خواهد داد. افرادی که باتوجه به سلایقشان، بر اساس کسب و کار شما انتخاب شده اند تا هواداران جدید برند و محصولات شما شوند …


روش اجرای تبلیغات در اینستاگرام به صورت پست ثابت

پس از تولید و آماده سازی محتوا جذاب و مناسب برای اینستاگرام، مطابق با نوع کسب و کار و تبلیغ شما، باتوجه به بودجه تبلیغاتی در نظر گرفته شده، تیم مختصص موبیتو، لیستی جامع از محبوب ترین و پر مخاطب ترین پیج های ایران را برای اجرای تبلیغات گسترده اینستاگرامی تهیه خواهند کرد.


ویژگی های تبلیغات پست ثابت اینستاگرام

 • قابلیت تگ شدن صفحه شما در بنر و کپشن تبلیغ
 • نگارش کپشنی جذاب توسط متخصصان دپارتمان محتوا موبیتو
 • ارائه تمام اطلاعات و راه های تماس با شما
 • قابلیت ارائه گزارش های شفاف و رسمی از اینستاگرام
 • ارائه خدمات و پشتیبانی 24 ساعته
 • ارائه پشتیبانی های گرافیکی و ویدئو مارکتینگ لازم توسط موبیتو

تبلیغات در قالب استوری

یکی از جذاب ترین شیوه های تبلیغات در اینستاگرام، تبلیغ در قالب استوری می باشد. باتوجه به استقبال گسترده کاربران از قابلیت استوری اینستاگرام، این شیوه تبلیغ در اینستاگرام، یکی از محبوب ترین ها می باشد. مطابق با آماره های ارائه شده، 35 درصد از کاربران اینستاگرام به طور پیوسته استوری ها را دنبال می کنند. ما تبلیغ شما را در برترین پیج های ایرانی با مخاطبانی میلیونی به نمایش در می آوریم!


روش اجرای تبلیغ در اینستاگرام به صورت استوری

در ابتدا پس از ارائه مشاوره های لازم، فرآیند تولید محتوا تبلیغات در اینستاگرام آغاز می شود. پس از آنالیز کسب و کار و محتوا تبلیغات شما، لیستی جامع از برترین و پرمخاطب ترین صفحات ایرانی مناسب برای اجرای تبلیغ اینستاگرامی شما تهیه و ارسال خواهد شد.


ویژگی های تبلیغات استوری اینستاگرام

 • قابلیت قرار گیری لینک مورد نظر شما در استوری
 • ارائه تمام اطلاعات و راه های تماس با شما
 • تهیه گزارش های شفاف و رسمی اینستاگرام از تبلیغات شما
 • ارائه خدمات و پشتیبانی 24 ساعته
 • ارائه پشتیبانی های گرافیکی و ویدئو مارکتینگ موبیتو

تبلیغات اینفلوئنسری

بسیاری از افراد معروف و محبوب نظیر هنرمندان، ورزشکاران، کمدین ها و اینفلوئنسرها ( افراد شاخص و شناخته شده در فضا مجازی ) در اینستاگرام حضور دارند. باتوجه به تاثیری که این افراد بر تصمیمات دنبال کنند های خود دارند، شیوه نوینی از تبلیغات در اینستاگرام با عنوان تبلیغات اینفلوئنسری ایجاد شده است.
تبلیغات اینفلئونسری، به معنی معرفی و نمایش برند، محصولات و خدمات شما، در صفحه رسمی اینستاگرام سلیبیریت ها و اینفلوئنسرها می باشد. پکیج تبلیغات اینفلونئسری موبیتو، طیف گسترده ای از انواع اینفلوئنسرهای اینستاگرامی را شامل می شود؛ که امکان معرفی برند شما در صفحه آنان وجود دارد.روش اجرای تبلیغ در اینستاگرام به صورت اینفلوئنسری

متخصصین و مشاوران موبیتو، کسب و کار شما را آنالیز می کنند. پس از آن، پکیجی کامل از برترین و محبوب ترین اینفلوئنسرهای اینستاگرامی تهیه و برای شما ارسال می شود. در گام بعدی، متناسب با بودجه، لیست اینفلوئنسرها برای اجرای تبلیغ تایید نهایی خواهد شد.


مزیت های اجرای تبلیغ به شیوه اینفلوئنسیری

 • قابلیت اجرا در هر دو حالت پست ثابت و استوری
 • امکان پشتیبانی 24 ساعته
 • ارائه گزارشه های تحلیلی و رسمی
 • ارائه پشتیبانی های گرافیکی و ویدئو مارکتینگ لازم توسط موبیتو

ویدئو مارکتینگ

ویدئو مارکتینگ از جذاب ترین شیوه های تبلیغات آنلاین است که تا مدت ها ذهن مخاطب را درگیر خود می کند. تبلیغات اینستاگرامی خود را می توانید با ویدئو مارکتینگ هیجان انگیز تر کنید.


اثر بخشی بیشتر تبلیغات در اینستاگرام

زمان پخش تبلیغات در اینستاگرام جذب مخاطب بسیار تاثیر گذار است و هرچه زمان مناسب تری را برای پخش آگهی تبلیغاتی خود انتخاب کنیم بازده بهتری خواهیم داشت. بررسی ها نشان داده است که محتوای ویدئویی جذابیت بیشتری برای مخاطبان دارد و از اثر بخشی بالاتری برخوردار است.
تعداد کاربرانی که آگهی برای آن ها به نمایش گذاشته می شود و مدت زمان طول آگهی بسیار مهم است، زیرا هرچه زمان آگهی تبلیغاتی بیشتر شود باعث خستگی مخاطب می شود و باعث رد شدن آگهی از سوی کاربر می شود؛ پس باید سعی شود از جذابیت و کیفیت بالایی برخوردار باشد و در عین حال از بکار بردن قسمت های اضافی خودداری کنیم.

 
تبلیغات در اینستاگرام به شیوه خاص

در میان صفحات مختلف که آگهی های تبلیغاتی شما را پخش می کنند، صفحاتی وجود دارند که هر گونه آگهی ای را پخش نمی کنند و در یک حوزه خاصی فعالیت می کنند، یا صفحاتی وجود دارند که از طرفداران بسیاری برخوردار هستند در نتیجه قیمت تبلیغات آن ها با سایر صفحات متفاوت است.


خدمات گسترده موبیتو برای اینستاگرام و تبلیغات اینستاگرامی شما

فراموش نکنید، درست است که شبکه های اجتماعی، خصوصا اینستاگرام، راهی عالی برای تبلیغ محصولات و رسیدن به مخطبان هدف می باشند؛ اما، این فضا، فضایی شلوغ، پر ترافیک و سرشار از ریسک و چالش است.
موبیتو، باتکیه بر تیم حرفه ای و تجربه چندین ساله خود، مطمئن ترین مشاور و راهنمای شما، برای حضوری حرفه ای در اینستاگرام خواهد بود. خدمات تخصصی ما در حوزه اینستاگرام، محدود به بازه اجرای تبلیغات نبوده، ما، پیش از آغاز تیبلغات اینستاگرامی، همراه شما خواهیم بود. در ضمن، پایان تبلیغات از نظر موبیتو پایان راه نیست!


ارائه مشاوره
پیش از آغاز تبلیغات در اینستاگرام، مشاوران ما، تمام راهنمایی و راهکارهای لازم را به شما ارائه خواهند داد.


تعین پرسونای مخاطب
مخاطبان شما را شناسایی و علایق آن ها را مطابق با کسب و کار شما برایشان خلق و در معرض دیدشان قرار می دهیم.


تولید محتوا حرفه ای
محتوا، پادشاه اینستاگرام است. با خلق محتواهایی جذابو اجرای کمپین های متنوع و به روز جایگاه واقعی برند شما را خلق می کنیم.


بررسی رقبا
حضور و تبلیغات در اینستاگرام، بدون بررسی رقبا، پربازده و نتیجه بخش نخواهد بود. شناسایی، رصد و آنالیز و رصد رقبایتان با ما!


تدوین استراتژی
برای هر تبلیغ و کمپین اینستاگرامی، اهداف و مسیری حرفه ای را ترسیم خواهیم کرد تا نتایجی درخشان حاصل شود.


مدیرت صفحه و افزایش فالوور
همراه پشتیبانی های برندینگ و گرافیکی، با بینشی حرفه ای، رشد چشمگیر دنبال کننده های شما را تضمین می کنیم.


اجرای تبلیغات گسترده
درکنار حضوری برجسته، برند و کسب و کار شما را در دسترس میلیون ها مخاطب قرار می دهیم و آوازه شما را گسترش می دهیم.


پشتیبانی 24 ساعته
شبانه روزی، همراه و پشتیبان شما هستیم. ما سخت تلاش می کنیم، تا تبلیغات اینستاگرامی شما، حرفه ای و بدون نقص اجرا شود.


 


سوالات متداول

چند نمونه از روش های تبلیغاتی اینستاگرام را نام ببرید؟
تبلیغات گسترده، تبلیغات بازدیدی، تبلیغات اینفلوئنسری، کمپین های تبلیغاتی و تبلیغات اسپانسری از انواع تبلیغات های موجود در فضای اینستاگرام هستند که هرکدام مزیت های مخصوص به خود را دارا هستند.
برای چه کسب و کار هایی می توان از تبلیغات اینستاگرامی استفاده کرد؟
برای تبلیغات در فضای اینستاگرام هیچ محدودیت شغلی ای وجود ندارد و تقریبا تمام کسب و کارها می توانند برای رونق کسب و کار خود از انواع مختلف تبلیغات بسته به نوع مد نظر خود استفاده کنند. باید به این نکته توجه داشته باشیم که تبلیغات برای همه کسب و کارها یکسان نیست. مثلا تبلیغات یک شرکت بزرگ در عرصه بین المللی را نمی توان با یک کسب و کار ساده مقایسه کرد.
چرا بهترین گزینه برای تبلیغات در اینستاگرام، مجموعه موبیتو است؟
مجموعه موبیتو با توجه به اینکه از تجربه چندین ساله در حوزه تبلیغات اینستاگرام برخوردار است و با استفاده از مشاوران و متخصصان حوزه تبلیغات اینستاگرام، و با برنامه ریزی و طراحی استراتژی قوی شما را در رسیدن به اهداف خود یاری می کنند و لحظه به لحظه در کنار شما هستند. همچنین شما می توانید برای کسب اطمینان بیشتر به موبیتو از نمونه کارهای این مجموعه دیدن کنید. بهترین تبلیغات اینستاگرام را از ما بخواهید.
نرخ تبلیغات بلاگرها چقدر است؟
نرخ تبلیغات بلاگرها بسته به میزان معروفیت و فالوورهایی گه دارند متفاوت است. در این میان بعضی از بلاگر ها تبلیغات متفاوتی نسبت به سایر بلاگرها ارائه می دهند که به همین دلیل قیمت آن ها نیز طبیعتا بالاتر است. شما برای اطلاع از نرخ دقیق تبلیغات بلاگرها، می توانید با مجموعه موبیتو تماس حاصل فرمائید تا لیستی از قیمت بلاگرها و حوزه کاری آن ها خدمت شما ارائه گردد.
تماس با ما