از گذشته تا کنون از تقویم رومیزی به عنوان یک ابزار آگاهی دهنده و برنامه ریزی کارها استفاده می شود. به طوری که در سال های اخیر برخی از کسب و کارها به فکر چاپ تقویم رومیزی برای تبلیغات خود افتادند. به نظر شما کدام یک از انواع تقویم رومیزی از مابقی مدل ها کاربردی تر است؟

تقویم رومیزی یادداشت دار یکی از پرطرفدارترین نوع تقویم رومیزی است. شاید بارها در محل کار خود شاهد این تقویم های کاربردی بوده باشید. در پایه تقویم رومیزی یادداشت دار علاوه بر محل قرارگیری تقویم، محلی برای برگه های یادداشت کوچک قرار گرفته که می توانید به راحتی کارهای روزانه و مهم خود را یادداشت کنید. این یعنی راه حلی کاربردی برای جلوگیری از فراموشی کارهای مهم در یک روز پرکار.


انواع مدل های تقویم رومیزی یادداشت دار

تقویم رومیزی یادداشت دار دارای مدل های مختلفی است که بر اساس سلیقه مشتریان چاپ می شود.

  1. تقویم رومیزی هفتگی یادداشت دار: در این مدل روزهای هفته در یک صفحه قرار گرفته و می توانید کارهای روزانه خود را در آن یادداشت کنید.
  2. تقویم رومیزی اداری یادداشت دار: تقویم رومیزی اداری یادداشت دار در قسمت پایه دارای بخشی برای قرارگیری برگه های یادداشت دارد.
  3. تقویم رومیزی یادداشت دار کلاسوری: در تقویم رومیزی کلاسوری 365 صفحه روز شمار برای نوشتن یادداشت های روزانه وجود دارد.


مزیت های چاپ تقویم رومیزی یادداشت دار 1401

  • هدیه مناسب برای دوستان یا همکاران
  • امکان برنامه ریزی کارهای روزانه
  • تنوع بالا در مدل های تقویم رومیزی یادداشت دار
  • امکان چاپ تقویم رومیزی و برگه ها یادداشت در ابعاد مختلف
  • استفاده از تقویم رومیزی یادداشت دار برای تبلیغات

کاربرد تقویم رومیزی یادداشت دار در تبلیغات برندها

امروزه بسیاری از برندها و کسب و کارها در پایان سال به فکر چاپ تقویم رومیزی یادداشت دار برای تبلیغات خود هستند. چرا که با چاپ تقویم رومیزی و هدیه آن به کارمندان و مشتریان، تبلیغات شما به مدت 365 روز در معرض دید مخاطبان قرار می گیرد. تقویم رومیزی چوبی، تقویم رومیزی اداری یادداشت دار و تقویم رومیزی هفتگی از پرطرفدارترین تقویم ها برای تبلیغات محسوب می شوند.قیمت تقویم رومیزی یادداشت دار 1401

با وجود تورم و بالا رفتن روزانه قیمت کاغذ و وسایل ساخت تقویم رومیزی نمی توان قیمت ثابتی برای چاپ آن در نظر گرفت. با این وجود عواملی چون نوع برگه، تعداد صفحات، نوع صحافی، نوع پایه و جلد، ابعاد صفحه و وسایل جانبی تقویم رومیزی در قیمت نهایی چاپ تقویم رومیزی 1401 تاثیرگذار هستند. برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت تقویم رومیزی 1401 می توانید با کارشناسان موبیتو تماس بگیرید.