تقویم رومیزی یادداشت دار


از گذشته تا کنون از تقویم رومیزی به عنوان یک ابزار آگاهی دهنده و برنامه ریزی کارها استفاده می شود. به طوری که در سال های اخیر برخی از کسب و کارها به فکر چاپ تقویم رومیزی برای تبلیغات خود افتادند. به نظر شما کدام یک از انواع تقویم رومیزی از مابقی مدل ها کاربردی تر است؟

تقویم رومیزی یادداشت دار یکی از پرطرفدارترین نوع تقویم رومیزی است. شاید بارها در محل کار خود شاهد این تقویم های کاربردی بوده باشید. در پایه تقویم رومیزی یادداشت دار علاوه بر محل قرارگیری تقویم، محلی برای برگه های یادداشت کوچک قرار گرفته که می توانید به راحتی کارهای روزانه و مهم خود را یادداشت کنید. این یعنی راه حلی کاربردی برای جلوگیری از فراموشی کارهای مهم در یک روز پرکار.


انواع مدل های تقویم رومیزی یادداشت دار

تقویم رومیزی یادداشت دار دارای مدل های مختلفی است که بر اساس سلیقه مشتریان چاپ می شود.

  1. تقویم رومیزی هفتگی یادداشت دار: در این مدل روزهای هفته در یک صفحه قرار گرفته و می توانید کارهای روزانه خود را در آن یادداشت کنید.
  2. تقویم رومیزی اداری یادداشت دار: تقویم رومیزی اداری یادداشت دار در قسمت پایه دارای بخشی برای قرارگیری برگه های یادداشت دارد.
  3. تقویم رومیزی یادداشت دار کلاسوری: در تقویم رومیزی کلاسوری 365 صفحه روز شمار برای نوشتن یادداشت های روزانه وجود دارد.


مزیت های چاپ تقویم رومیزی یادداشت دار 1401

  • هدیه مناسب برای دوستان یا همکاران
  • امکان برنامه ریزی کارهای روزانه
  • تنوع بالا در مدل های تقویم رومیزی یادداشت دار
  • امکان چاپ تقویم رومیزی و برگه ها یادداشت در ابعاد مختلف
  • استفاده از تقویم رومیزی یادداشت دار برای تبلیغات

کاربرد تقویم رومیزی یادداشت دار در تبلیغات برندها

امروزه بسیاری از برندها و کسب و کارها در پایان سال به فکر چاپ تقویم رومیزی یادداشت دار برای تبلیغات خود هستند. چرا که با چاپ تقویم رومیزی و هدیه آن به کارمندان و مشتریان، تبلیغات شما به مدت 365 روز در معرض دید مخاطبان قرار می گیرد. تقویم رومیزی چوبی، تقویم رومیزی اداری یادداشت دار و تقویم رومیزی هفتگی از پرطرفدارترین تقویم ها برای تبلیغات محسوب می شوند.بیشتر بدانید: تقویم رومیزی مدیریتی و تقویم رومیزی فانتزی از نمونه های تقویم رومیزی محسوب می شوند که می توانید با مراجعه به این صفحات هرآنچه که درباره آن ها می خواهید را فرا بگیرید.چاپ تقویم رومیزی یادداشت دار به صورت کاملا اختصاصی

تقویم رومیزی یادداشت را می توان در انواع مختلفی به شکل های چوبی، چرمی، فانتزی و ... طراحی کرد. این مدل از تقویم ها به دلیل قسمت یادداشتی که دارند، بسیار کاربردی محسوب می شوند و در بسیاری از مکان ها مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع تقویم به صورت کاملا اختصاصی در مجموعه موبیتو طراحی می شود؛ در ضمن شما می توانید در کنار این تقویم از ابزار دیگری مانند: جا خودکاری، جاچسبی، محفظه سوزن ته گرد و ... بهره مند شوید که در صورت تمایل می توانید آن را سفارش دهید.

چاپ تقویم رومیزی یادداشت دار به صورت کاملا اختصاصی این فرصت را برای شما ایجاد می کند تا با هر بودجه ای که می خواهید محصول خود را سفارش دهید و تمام جزئیات تقویم رومیزی را به دلخواه خود انتخاب کنید.


قیمت تقویم رومیزی یادداشت دار 1401

با وجود تورم و بالا رفتن روزانه قیمت کاغذ و وسایل ساخت تقویم رومیزی نمی توان قیمت ثابتی برای چاپ آن در نظر گرفت. با این وجود عواملی چون نوع برگه، تعداد صفحات، نوع صحافی، نوع پایه و جلد، ابعاد صفحه و وسایل جانبی تقویم رومیزی در قیمت نهایی چاپ تقویم رومیزی 1401 تاثیرگذار هستند. برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت تقویم رومیزی 1401 می توانید با کارشناسان موبیتو تماس بگیرید.


سؤالات متداول

حداقل تعداد تیراژ برای سفارش تقویم چقدر می باشد؟
در حال حاضر حداقل تعداد تیراژی که می توان ثبت کرد، 500 عدد می باشد.در زمان های گذشته به دلیل بهتر بودن وضعیت بازار حداقل تیراژ 1000 عدد بود اما در حال حاضر به علت نوسانات شدید بازار و عدم ثبات قیمت اجناس و همچنین برای رفاه حال مشتریان عزیز این تعداد تیراژ را به 500 عدد کاهش داده ایم تا مشتریان به راحتی بتوانند سفارش خود را ثبت کنند.
چرا موبیتو بهترین مرجع ثبت سفارش تقویم رومیزی است؟
موبیتو با بیش از 10 سال سابقه کاری در حوزه تبلیغات، دیجیتال مارکتینگ، طراحی سایت، سئو و برنامه نویسی، یک مجموعه کامل را برای برطرف کردن تمام خواسته های مشتریان عزیز فراهم کرده است. مشاوران زبده حوزه کسب و کار، تبلیغات و همچنین کارشناسان با تجربه همه در مجموعه موبیتو گردهم آمده اند تا بهترین خدمات را به مشتریان عزیز با بالاترین کیفیت ارائه دهند. تمام تلاش این مجموعه در راستای رضایت مندی مشتریان عزیز می باشد که به همین جهت همواره، سعی می شود بهترین محصولات به مشتربان عزیز ارائه گردد. یکی از محصولات موبیتو تقویم رومیزی می باشد که با استفاده از بهترین متریال های موجود و بالاترین کیفیت ساخته می شود و علاوه بر این ها به دلیل ارسال مستقیم این محصول از کارگاه به دست مشتری و حذف واسطه ها، قیمت آن نیز بسیار مناسب می باشد که در نتیجه یک محصول مقرون به صرفه در عین حال با کیفیت به دست مشتریان عزیز می رسد.
تماس با ما