تقویم رومیزی مدیریتی

با شروع سال جدید و داغ شدن بازار تبلیغات در سال جدید، در کنار هدایای تبلیغاتی متنوع، تقویم های رومیزی از بازار خوبی  در میام مردم برخوردار هستند و نقش مهمی را در تبلیغات و زیبایی بخشی به میز کار شما ایفا می کند. این تقویم رومیزی در گوشه ای از میز کار شما جای می گیرد و جدا از زیبایی ای که به میز کار شما می دهد، ابزاری بسیار کاربردی است که به وسیله آن برنامه ریزی در کارها به یک اولویت برای شما تبدیل می شود.

تقویم رومیزی مدیریتی یکی از بهترین نمونه های تقویم رومیزی است که می تواند زیبایی دوچندانی به میزکار شما ببخشد و ابزاری بسیار تاثیر گذار در تبلیغات محسوب می شود.


مدل های مختلف تقویم رومیزی مدیریتی

تقویم رومیزی چوبی، مدیریتی، پایه دار، اداری، یادداشت دار، زیردستی و فانتزی از مدل های مختلف تقویم محسوب می شوند اما هنگامی که از تقویم رومیزی مدیریتی صحبت می کنیم، به عنوان یک دسته مادر می تواند شامل مدل های مختلفی از تقویم ها باشد. به طور کلی تقویم هایی که از ظاهری رسمی و شکیل برخوردارند و قسمتی برای یادداشت در آن ها تعبیه شده است را می توان تقویم رومیزی مدیریتی نامید. تقویم رومیزی یادداشت دار، اداری، چوبی، پایه دار و زیر دستی را می توان جزو این دسته قرار داد.


تقویم رومیزی مدیریتی یکی از بهترین روش های تبلیغاتی

دلیل این که تقویم های رومیزی به یکی از کارآمد ترین روش های تبلیغاتی تبدیل شده اند این است که، در قسمت پایه یا قسمت های مختلف دیگر تقویم، لوگو شرکت و اطلاعات تماس آن درج می شود که همزمان در معرض دید کاربری است که تقویم را روی میز خود قرار داده است. به مدت یک سال این تقویم مقابل دیدگان کارمندان قرار دارد و علاوه بر خود کارمندانی که تقویم روی میز آن ها قرار دارد، کسانی که به سمت میز این کارمند مراجعه می کنند نیز با تبلیغات چاپ شده بر روی تقویم رومیزی مواجه می شوند.
در نتیجه هم خود کارمند و هم کسانی که به او مراجعه می کنند با برندی که تبلیغ می شود، به صورت ناخودآگاه آشنا می شوند که در صورت نیاز به آن محصول حتما به برند تبلیغ شده مراجعه می کنند.


مزایای تقویم رومیزی مدیریتی

  • زیبایی بخشی به میز کار شما
  • ابزاری برای یاد آوری قرار های کاری
  • برنامه ریزی روزانه
  • به دلیل وجود ابزاری چون جا خودکاری و جای چسب در بعضی مدل های تقویم رومیزی مدیریتی، باعث خلوت تر شدن میز کار شما و همچنین داشتن فضای بیشتر برای کارهای دیگر می شود.