تقویم رومیزی مدیریتی

آپدیت شده در تاریخ 1400/09/10
12/1/2021

با شروع سال جدید و داغ شدن بازار تبلیغات در سال جدید، در کنار هدایای تبلیغاتی متنوع، تقویم های رومیزی از بازار خوبی  در میام مردم برخوردار هستند و نقش مهمی را در تبلیغات و زیبایی بخشی به میز کار شما ایفا می کند. این تقویم رومیزی در گوشه ای از میز کار شما جای می گیرد و جدا از زیبایی ای که به میز کار شما می دهد، ابزاری بسیار کاربردی است که به وسیله آن برنامه ریزی در کارها به یک اولویت برای شما تبدیل می شود.

تقویم رومیزی مدیریتی یکی از بهترین نمونه های تقویم رومیزی است که می تواند زیبایی دوچندانی به میزکار شما ببخشد و ابزاری بسیار تاثیر گذار در تبلیغات محسوب می شود.


مدل های مختلف تقویم رومیزی مدیریتی

تقویم رومیزی چوبی، مدیریتی، پایه دار، اداری، یادداشت دار، زیردستی و فانتزی از مدل های مختلف تقویم محسوب می شوند اما هنگامی که از تقویم رومیزی مدیریتی صحبت می کنیم، به عنوان یک دسته مادر می تواند شامل مدل های مختلفی از تقویم ها باشد. به طور کلی تقویم هایی که از ظاهری رسمی و شکیل برخوردارند و قسمتی برای یادداشت در آن ها تعبیه شده است را می توان تقویم رومیزی مدیریتی نامید. تقویم رومیزی یادداشت دار، اداری، چوبی، پایه دار و زیر دستی را می توان جزو این دسته قرار داد.


تقویم رومیزی مدیریتی یکی از بهترین روش های تبلیغاتی

دلیل این که تقویم های رومیزی به یکی از کارآمد ترین روش های تبلیغاتی تبدیل شده اند این است که، در قسمت پایه یا قسمت های مختلف دیگر تقویم، لوگو شرکت و اطلاعات تماس آن درج می شود که همزمان در معرض دید کاربری است که تقویم را روی میز خود قرار داده است. به مدت یک سال این تقویم مقابل دیدگان کارمندان قرار دارد و علاوه بر خود کارمندانی که تقویم روی میز آن ها قرار دارد، کسانی که به سمت میز این کارمند مراجعه می کنند نیز با تبلیغات چاپ شده بر روی تقویم رومیزی مواجه می شوند.
در نتیجه هم خود کارمند و هم کسانی که به او مراجعه می کنند با برندی که تبلیغ می شود، به صورت ناخودآگاه آشنا می شوند که در صورت نیاز به آن محصول حتما به برند تبلیغ شده مراجعه می کنند.خواندنی: شما می توانید با مراجعه به صفحات تقویم رومیزی فانتزی و تقویم رومیزی یادداشت دار اطلاعات بیشتری در مورد این مدل از تقویم ها کسب کنید.


مزایای تقویم رومیزی مدیریتی

  • زیبایی بخشی به میز کار شما
  • ابزاری برای یاد آوری قرار های کاری
  • برنامه ریزی روزانه
  • به دلیل وجود ابزاری چون جا خودکاری و جای چسب در بعضی مدل های تقویم رومیزی مدیریتی، باعث خلوت تر شدن میز کار شما و همچنین داشتن فضای بیشتر برای کارهای دیگر می شود.

سوالات متداول


سفارش تقویم رومیزی مدیریتی برای چه کسانی مناسب است؟
اگر قصد دارید به افراد خاصی تقویم رومیزی هدیه دهید که از اهمیت بالایی برای شما برخوردارند، بهترین گزینه برای انتخاب، تقویم رومیزی مدیریتی است. این تقویم به علت جذابیت و همچنین متریال با کیفیتی که در آن استفاده شده است، نسبت به سایر تقویم ها از قیمت بیشتری برخوردار است. این تقویم جزو بهترین مدل های تقویم محسوب می شود و می تواند یک هدیه زیبا و به یاد ماندنی باشد. همانگونه که از اسم این تقویم پیداست، مناسب ترین گزینه برای مدیران، کارمندادن، پزشکان و افراد رده بالا است.
چرا برای چاپ تقویم رومیزی باید موبیتو را انتخاب کنیم؟
  • خلاقیت: موبیتو با دارا بودن از کارشناسان مجرب حوزه طراحی بهترین و جدید ترین محصولات را به شما ارائه می دهند. داشتن خلاقیت در طراحی گزینه ای است که باعث متمایز شدن تقویم شما در میان سایر تقویم ها می شود، همین امر است که سبب دیده شدن هرچه بیشتر شما می شود.
  • کیفیت بالا: رضایت مشتری همواره دغدغه اصلی ما می باشد به همین دلیل، تمام محصولاتی که در مجموعه موبیتو طراحی و تولید می شوند توسط بهترین متریال ها ساخته شده اند که از بالاترین کیفیت برخوردار هستند.
  • قیمت مناسب: خرید متریال با قیمت مناسب، سود کم، ارسال مستقیم تقویم از تولید به دست مصرف کننده و بدون دخالت واسطه، دلایلی هستند که باعث شده اند تقویم رومیزی موبیتو با مناسب ترین قیمت به دست شما مصرف کنندگان عزیز برسد.
تماس با ما