تقویم رومیزی فانتزی


تقویم به یکی از ابزارهای کاربردی تبدیل شده است که در زندگی افراد نقش مهمی را ایفا می کند. امروزه شاهد این هستید که تقویم ها در مدل های مختلف و مناسب با هر سلیقه ای طراحی و تولید می شوند؛ کاربردی و خوش رنگ و لعاب تر نسبت به مدل های پیشین خود که هر مخاطبی را مجذوب خود می کنند.

تقویم رومیزی یادداشت دار، اداری، مدیریتی، فانتزی، چوبی و... از مدل های مختلف تقویم به شمار می روند که در میان آن ها تقویم رومیزی فانتزی به عنوان یکی از پرطرفدار ترین مدل های تقویم رومیزی محسوب می شود. از این مدل تقویم رومیزی می توان به عنوان هدیه ای برای دوستان و آشنایان استفاده کرد که هدیه ای ماندگار و خاص محسوب می شود.


مزیت تقویم رومیزی فانتزی

تقویم رومیزی فانتزی به سبب استفاده از رنگ آمیزی زیبا و طراحی خاص در آن، هر بیننده ای را مجذوب خود می کند. در این مدل از تقویم ها از تصاویر زیبای انیمیشنی و شخصیت های کارتونی که طرفداران بسیاری دارند استفاده می شود و همچنین در بعضی مدل های دیگر تقویم رومیزی فانتزی، بیشتر سعی می شود که در طراحی پایه و مدل کلی تقویم تغییراتی نسبت به سایر تقویم ها ایجاد شود.

مثلا تقویم رومیزی پلکسی که پایه آن به صورت خمیده و زیبا طراحی می شود. طرفداران این مدل از تقویم ها بیشتر نوجوانان و جوانان و بخصوص دختران هستند که طرح های روی تقویم برای آن ها بسیار جذاب است.


خرید تقویم رومیزی فانتزی در موبیتو

موبیتو یکی از فعالان عرصه ساخت تقویم رومیزی است که با استفاده از بهترین تجهیزات روز دنیا در قسمت چاپ و بهره گیری از متخصصان این حوزه در قسمت طراحی آماده ثبت سفارشات شما برای خرید تقویم رومیزی است.

شما می توانید نمونه کارهای تقویم رومیزی فانتزی را در وب سایت موبیتو مشاهده کنید و در صورت پسند بودن آن ها برای شما، اقدام به خرید کنید. همچنین شما می توانید با مجموعه موبیتو تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را با تمام اطلاعات لازم در بخش تقویم رومیزی آگاه کنند و در صورت تمایل ثبت سفارش را انجام دهید.


چاپ تقویم رومیزی فانتزی به صورت اختصاصی

مجموعه موبیتو یک امکان ویژه را برای مشتریان عزیز فراهم کرده است که، می توانند تقویم رومیزی دلخواه خود را به صورت کاملا اختصاصی سفارش دهند! یک مزیت فوق العاده که شما می توانید تمام جزئیات تشکیل دهنده تقویم را از نوع رنگ آمیزی و طرح دلخواه گرفته تا نوع پایه و کاغذ استفاده شده در آن به صورت کاملا اختصاصی سفارش دهید.


دانشتنی: تقویم رومیزی مدیریتی و تقویم رومیزی یادداشت دار از دیگر مدل های تقویم رومیزی می باشند که می توانید با مراجعه به این صفحات اطلاعاتی در مورد آن ها کسب کنید.دلیل جذابیت تقویم رومیزی فانتزی در چیست؟

تقویم رومیزی فانتزی به دلیل استفاده از رنگ آمیزی زیبا، طرح و نقش های متنوع و جذاب در آن از محبوبیت فراوانی به خصوص در میان قشر جوان برخوردار است که همین امر سبب شده که تقاضا کننده فراوانی نیز داشته باشد.

شما می توانید هر طرح و رنگی که مد نظر دارید را سفارش دهید تا هنگام  ساخت تقویم از طرح پیشنهادی شما در تمام جزئیات تقویم رومیزی فانتزی استفاده شود؛ این قابلیت برای مشتریان موبیتو فراهم شده است تا تقویمی به صورت کاملا اختصاصی داشته باشند تا مدت ها از آن لذت ببرند. زیبایی و مورد پسند بودن این تقویم است که باعث شده از جذابیت بالایی برخوردار باشد.


چرا برای چاپ تقویم بهترین انتخاب موبیتو می باشد؟

موبیتو با سابقه ای درخشان در زمینه طراحی و تولید تقویم های رومیزی همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را جهت رضایت مندی هرچه بیشتر مشتریان به آن ها ارائه دهد. حذف واسطه ها در جهت کاهش هزینه تقویم، خلاقیت در طراحی و استفاده از مرغوب ترین کالاها برای تولید تقویم از نمونه کارهایی است که باعث می شوند، همیشه موبیتو جزو بهترین ها باشد.


سوالات متداول

زمان تحویل سفارشات به چه صورت است؟
بعد از ثبت سفارشمحصولی که مد نظر شما است، زمان تقریبی اتمام کار به مشتریان عزیز توسط مشاوران مجموعه اطلاع داده می شود و بلافاصله به سراسر ایران ارسال می گردد. سفارش مشتریان عزیز تهرانی توسط پیک و شهرسانی ها نیز به وسیله پست به دستشان می رسد.
بهترین نوع تقویم از نظر زیبایی و جذابیت کدام نوع است؟
انتخاب تقویم به سلیقه افراد بستگی دارد و به طور قطع نمی توان اینگونه بیان کرد که یک تقویم از همه لحاظ بهتر از سایر مدل های تقویم است؛ اما تقویم رومیزی چوبی به دلیل استفاده شدن چوب در آن و همچنین قدرت مانور بالا جهت ایجاد طرح های مختلف در آن جزو محصولاتی است که از طرفداران بسیاری برخوردار است. همچنین تقویم های رومیزی که به صورت هفتگی چاپ می شوند نیز از فروش بالایی برخوردار هستند که این نشان دهنده محبوبیت آن ها در میان مردم است.
تماس با ما