تقویم رومیزیتقویم رومیزی، از جمله محصولات تبلیغاتی است که مانند ابزاری آگاهی دهنده، مناسبت ها و روزها را برای ما نمایان می کند. از طریق تقویم رومیزی می توانیم با انواع رویدادهای تاریخ و رسم و رسومات آشنا شویم. همچنین، علاوه بر اینکه تقویم رومیزی مناسبت ها را برای ما نمایان می کند، به ما کمک شایانی می کند تا بتوانیم وقت شناس باشیم و برنامه ای روزانه از قرار های ملاقات و جلسات هفتگی داشته باشیم.
تقویم رومیزی در حال حاضر به یکی از بهترین شیوه های تبلیغاتی در حوزه برندینگ تبدیل شده است که در ادامه مجموعه موبیتو سعی می کند شما را با آن بیشتر آشنا کند، با ما همراه باشید.


تقویم رومیزی چیست؟

تقویم رومیزی، ابزاری تبلیغاتی است که آدمی از آن برای تنظیم تاریخ و برنامه ریزی و تطابق ایام سال استفاده می کند. تقویم رومیزی یکی از هدایای تبلیغاتی است که به طور معمول توسط شرکت ها و ادارات تهیه می شود و در پایان سال در کنار سررسید، میان مشتریان و همکاران توزیع می شود. شما می توانید تقویم رومیزی را در جاهای مختلف میز قرار دهید و از آن استفاده کنید.


اجزای تشکیل دهنده تقویم رومیزی

تقویم رومیزی از اجزای مختلفی ساخته می شود که یکی از مهم ترین بخش های آن پایه تقویم رومیزی است. به طور کلی پایه تقویم رومیزی به 2 دسته تقسیم می شود: تقویم رومیزی پایه سخت و تقویم رومیزی پایه غیر سخت.
برای زیبایی و استحکام بیشتر تقویم رومیزی، برای تولید آن از جنس پایه سخت استفاده می کنند که از جمله پرکاربردترین متریال های استفاده شده در آن پوشش گالینگور یا گلاسه چاپ شده و سلفون خورده است که اصطلاحا به آن پایه سلفونی نیز می گویند.
برای کم کردن هزینه های تقویم رومیزی در تیراژ بالا می توان در تولید آن از جنس پایه غیر سخت استفاده کرد که بسیار مقرون به صرفه است. در تولید این مدل تقویم رومیزی از مقوای 400 یا 300 گرمی گلاسه استفاده می شود که می توان هر طرح دلخواهی را بر روی آن چاپ کرد. به دلیل سرعت بالای چاپ این مدل از تقویم رومیزی، در بخش تقویم رومیزی ارزان قرار می گیرد ولی این نکته را باید در نظر داشته باشید که به دلیل سبکی و جنس مقوایی آن ایستایی خوبی ندارد.
جدا از پایه تقویم رومیزی که عضو اصلی اجزای تشکی دهنده تقویم رومیزی است، صفحه تقویم رومیزی که معمولا از جنس ورق گلاسه است نیز جزو اجزای تشکیل دهنده تقویم رومیزی است که تمام آن ها به مدلی که تقویم رومیزی ساخته می شود بستگی دارند و متفاوت هستند.انواع تقویم های رومیزی

تقویم رومیزی با توجه به سلیقه مشتری در هر طرح دلخواهی که مورد پسند باشد برای وی طراحی و ساخته می شود؛ از این رو مدل های مختلفی برای تقویم رومیزی وجود دارد که هر بیننده ای را جذب خود می کند. در این بخش مدل های مختلف تقویم رومیزی را برای شما ارائه می دهیم.

  •  تقویم رومیزی فانتزی
  •  تقویم رومیزی چوبی
  •  تقویم رومیزی یادداشت دار
  •  تقویم رومیزی چرمی
  •  تقویم رومیزی مدیریتی

در میان تمام مدل های تقویم های رومیزی، تقویم رومیزی چوبی و تقویم رومیزی مدیریتی از محبوبیت بیشتری میان مشتریان برخوردار هستند.


تقویم رومیزی یادداشت دار

تقویم رومیزی یادداشت دار یکی دیگر از پرطرفدارترن مدل های تقویم رومیزی است. حتما برای شما پیش آمده است که روی میز کار خود هنگامی که به ایام سال نگاهی می اندازید بخواهید یادداشی برای آن روز داشته باشید و برنامه ریزی انجام دهید. تقویم رومیزی یادداشت دار این امکان را برای شما فراهم می کند تا ضمن تماشای تقویم بتوانید یادداشت های خود را نیز در آن ثبت کنید.
قیمت تقویم رومیزی

قیمت تقویم رومیزی متناسب با مدل، متریال استفاده شده در آن، تعداد صفحات و جنس صفحات متفاوت است. به طور کلی تقویم هایی که دارای پایه سخت هستند به علت صرف هزینه و زمان بیشتر هنگام تولید آن ها، از قیمت بیشتری نسبت به سایر تقویم های رومیزی برخوردار هستند. تقویم مدیریتی نیز جزو این دسته است و در قیمت تقویم مدیریتی تنوع بسیاری وجود دارد.


چرا موبیتو؟

مجموعه موبیتو یکی از فعالان عرصه تبلیغات است که شما می توانید 0 تا 100 کارهای تبلیغاتی خود را به مجموعه ما بسپارید. ما این آسودگی خاطر را به شما می دهیم که  مجموعه موبیتو با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت سفارشات شما را جهت تبلیغات پذیرا می باشد و بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان می آورد.