تقویم رومیزیتقویم رومیزی، از جمله محصولات تبلیغاتی است که مانند ابزاری آگاهی دهنده، مناسبت ها و روزها را برای ما نمایان می کند. از طریق تقویم رومیزی می توانیم با انواع رویدادهای تاریخ و رسم و رسومات آشنا شویم. همچنین، علاوه بر اینکه تقویم رومیزی مناسبت ها را برای ما نمایان می کند، به ما کمک شایانی می کند تا بتوانیم وقت شناس باشیم و برنامه ای روزانه از قرار های ملاقات و جلسات هفتگی داشته باشیم.
تقویم رومیزی در حال حاضر به یکی از بهترین شیوه های تبلیغاتی در حوزه برندینگ تبدیل شده است که در ادامه مجموعه موبیتو سعی می کند شما را با آن بیشتر آشنا کند، با ما همراه باشید.


تقویم رومیزی چیست؟

تقویم رومیزی، ابزاری تبلیغاتی است که آدمی از آن برای تنظیم تاریخ و برنامه ریزی و تطابق ایام سال استفاده می کند. تقویم رومیزی یکی از هدایای تبلیغاتی است که به طور معمول توسط شرکت ها و ادارات تهیه می شود و در پایان سال در کنار سررسید، میان مشتریان و همکاران توزیع می شود. شما می توانید تقویم رومیزی را در جاهای مختلف میز قرار دهید و از آن استفاده کنید.اجزای تشکیل دهنده تقویم رومیزی

تقویم رومیزی از اجزای مختلفی ساخته می شود که یکی از مهم ترین بخش های آن پایه تقویم رومیزی است. به طور کلی پایه تقویم رومیزی به 2 دسته تقسیم می شود: تقویم رومیزی پایه سخت و تقویم رومیزی پایه غیر سخت.
برای زیبایی و استحکام بیشتر تقویم رومیزی، برای تولید آن از جنس پایه سخت استفاده می کنند که از جمله پرکاربردترین متریال های استفاده شده در آن پوشش گالینگور یا گلاسه چاپ شده و سلفون خورده است که اصطلاحا به آن پایه سلفونی نیز می گویند.
برای کم کردن هزینه های تقویم رومیزی در تیراژ بالا می توان در تولید آن از جنس پایه غیر سخت استفاده کرد که بسیار مقرون به صرفه است. در تولید این مدل تقویم رومیزی از مقوای 400 یا 300 گرمی گلاسه استفاده می شود که می توان هر طرح دلخواهی را بر روی آن چاپ کرد. به دلیل سرعت بالای چاپ این مدل از تقویم رومیزی، در بخش تقویم رومیزی ارزان قرار می گیرد ولی این نکته را باید در نظر داشته باشید که به دلیل سبکی و جنس مقوایی آن ایستایی خوبی ندارد.
جدا از پایه تقویم رومیزی که عضو اصلی اجزای تشکی دهنده تقویم رومیزی است، صفحه تقویم رومیزی که معمولا از جنس ورق گلاسه است نیز جزو اجزای تشکیل دهنده تقویم رومیزی است که تمام آن ها به مدلی که تقویم رومیزی ساخته می شود بستگی دارند و متفاوت هستند.


انواع تقویم های رومیزی

تقویم رومیزی با توجه به سلیقه مشتری در هر طرح دلخواهی که مورد پسند باشد برای وی طراحی و ساخته می شود؛ از این رو مدل های مختلفی برای تقویم رومیزی وجود دارد که هر بیننده ای را جذب خود می کند. در این بخش مدل های مختلف تقویم رومیزی را برای شما ارائه می دهیم.

در میان تمام مدل های تقویم های رومیزی، تقویم رومیزی چوبی و تقویم رومیزی مدیریتی از محبوبیت بیشتری میان مشتریان برخوردار هستند.1. تقویم رومیزی یادداشت دار

تقویم رومیزی یادداشت دار یکی دیگر از پرطرفدارترن مدل های تقویم رومیزی است. حتما برای شما پیش آمده است که روی میز کار خود هنگامی که به ایام سال نگاهی می اندازید بخواهید یادداشی برای آن روز داشته باشید و برنامه ریزی انجام دهید. تقویم رومیزی یادداشت دار این امکان را برای شما فراهم می کند تا ضمن تماشای تقویم بتوانید یادداشت های خود را نیز در آن ثبت کنید.


2. تقویم رومیزی مدیریتی

همانگونه که از نام تقویم رومیزی مدیریتی پیداست، این مدل از تقویم بیشتر برای مدیران و کارمندان در اداره جات مورد استفاده قرار می گیرد. به دلیل اهمیتی که این نوع از تقویم ها به منظور قرار گرفتن بر روی میز مدیران دارند، متریال استفاده شده در آن ها از مرغوب ترین اجناس می باشد تا بتوانند نظر مدیران را جلب کنند و جلوه زیبایی به میز آن ها ببخشند.
این نوع از تقویم ها در مدل های مختلفی به صورت چوبی، یادداشت دار، رومیزی، زیر دستی و هفتگی تولید می شوند. بیش ترین مدلی که از آن به عنوان تقویم رومیزی مدیریتی استفاده می شود، تقویم رومیزی چوبی است.
چوب به دلیل ساختار زیبا و همچنین امکان ایجاد اشکال مختلف در آن بهترین، بهترین گزینه برای انتخاب می باشد. علاوه بر این ها، در این تقویم ها می توان از وسایل جانبی مانند: جا خودکاری، جا چسبی، باکس برگه یادداشت و ... استفاده کرد که علاوه بر کاربردی بودن زیبایی دوچندانی به میز کار شما می بخشند.3. تقویم رومیزی چوبی

از تقویم رومیزی چوبی می توان به عنوان یکی از زیبا ترین و کاربردی ترین مدل ها تقویم نام برد. امروزه از چوب در بسیاری از صنایع برای زیبا سازی و دکوراسیون استفاده می شود که تقویم نیز از این قائله مستثنا نیست. به دلیل قابلیتی که چوب در ایجاد مدل های مختلف و طرح های گوناگون دارد، این امکان را به ما دهد تا بتوانیم بسته به سلیقه شما آن را در مدل های مختلفی طراحی و تولید کنیم.
همچنین در کنار این مدل از تقویم می توان از ابزار کاربردی ای مانند: جا خودکاری، جا چسبی، جای سوزن ته گرد، باکس یادداشت و ... استفاده کرد که علاوه بر زیبایی ای که به این تقویم می بخشد، سبب کاربردی تر شدن این نوع تقویم می شود.


4. تقویم رومیزی فانتزی

تقویم رومیزی فانتزی به طرح و رنگ های زیبایی که دارد معروف است. جذابیت و تنوع در رنگ آمیزی برترین ویژگی این مدل از تقویم ها محسوب می شود. تقویم رومیزی فانتزی به دلیل جذابیت بالایی که دارد و همچنین استفاده از شخصیت های کارتونی در آن، افراد بسیاری از طرفداران این محصول به شمار می روند به خصوص بانوان عزیز.
تنوع مدل های این نوع از تقویم بسیار زیاد است که سبب شده متقاضیان فراوانی داشته باشد. تقویم رومیزی فانتزی را می توان در هر طرح و نقشی به چاپ رساند که مزیت ویژه این محصول به حساب می آید.


5. تقویم رومیزی چرمی

یکی دیگر از تقویم هایی که بیشتر برای غشر مدیران و کارمندان و به طور کل افراد رده بالا مناسب تر است، تقویم رومیزی چرمی می باشد. این تقویم بیشتر به صورت زیر دستی تولید می شود که از جلوه خاصی برخوردار بوده. در تقویم رومیزی چرمی که به صورت زیردستی چاپ می شود، در هر برگه ایام یک هفته یادداشت می شود که از فضای مناسبی جهت یادداشت نیز برخوردار است.
این نوع تقویم بهترین گزینه برای کسانی می باشد که در طول روز نیاز به یادداشت برداری دارند.


تقویم رومیزی اختصاصی

موبیتو با توجه به سلایق مشتریات عزیز این امکان را برای مشتریان عزیز، به عنوان چاپ تقویم رومیزی به صورت اختصاصی فراهم کرده است که از این طریق می توانند تقویم رومیزی اختصاصی خود را با هر رنگ و طرح دلخواهی که می خواهند، سفارش دهند.

افرادی که درخواست چاپ تقویم رومیزی اختصاصی جهت تبلیغات را دارند، این امکان برای آن ها وجود دارد که متن دلخواه و همچنین لوگو برند خود را سفارش داده تا بر روی پایه تقویم و صفحات آن چاپ شود. می توان در هر صفحه برند و تبلیغاتی که مد نظر دارید را چاپ کرد، که این تبلیغات 1 سال به صورت مدام در معرض دید استفاده کنندگان از تقویم می باشد و باعث می شود تا برند شما در ذهن افراد جاودانه شود.

چاپ تقویم رومیزی به صورت اختصاصی یکی از بهترین شیوه های تبلیغاتی می باشد که از این طریق می توانید متناسب با بودجه دلخواه خود و در هر رنگ و طرحی که مد نظر دارید تبلیغاتی جذاب داشته باشید و به یاد ماندنی داشته باشید.


قیمت تقویم رومیزی

قیمت تقویم رومیزی متناسب با مدل، متریال استفاده شده در آن، تعداد صفحات و جنس صفحات متفاوت است. به طور کلی تقویم هایی که دارای پایه سخت هستند به علت صرف هزینه و زمان بیشتر هنگام تولید آن ها، از قیمت بیشتری نسبت به سایر تقویم های رومیزی برخوردار هستند. تقویم مدیریتی نیز جزو این دسته است و در قیمت تقویم مدیریتی تنوع بسیاری وجود دارد.


خرید تقویم رومیزی ارزان

توجه به توان خرید افراد، یکی از فعالیت هایی است که برای راحتی هرچه بیشتر مشتریان باید صورت بگیرد یعنی، باید به این نکته توجه داشت که کسانی که قصد خرید تقویم ارزان دارند نیز به راحتی با توجه به بودجه ای که دارند بتوانند خرید کنند و تقویم مد نظر خود را تهیه کنند. چاپ تقویم رومیزی به صورت اختصاصی، امکانی است که موبیتو در اختیار افراد قرار داده است که به راحتی می توانید از این طریق تقویم رومیزی خود را با هر نوع متریالی که مد نظر دارید سفارش دهید.

هرچه از اجناس بهتری در ساخت تقویم استفاده شود، طبیعتا هزینه آن نیز افزایش می یابد و همچنین بالعکس اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که برای خرید تقویمی ارزان شما می توانید تقویم را در تعداد بالا سفارش دهید که هرچه تعداد سفارش شما بیشتر باشد، قیمت تقویم پایین تر خواهد آمد که یکی از راه های خرید تقویم رومیزی مقرون به صرفه می باشد.

موبیتو این نوید را به مشتریان عزیز می دهد که همواره در راستای رضایت مندی مشتریان عزیز قدم بر می دارد و می کوشد تا بهترین محصولات اعم از تقویم رومیزی را با بهترین کیفیت و مقرون به صرفه ترین قیمت به مشتریان عزیز ارائه دهد.سفارش تقویم رومیزی از موبیتو

مجموعه موبیتو یکی از فعالان عرصه تبلیغات است که شما می توانید 0 تا 100 کارهای تبلیغاتی خود را به مجموعه ما بسپارید. ما این آسودگی خاطر را به شما می دهیم که  مجموعه موبیتو با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت سفارشات شما را جهت تبلیغات پذیرا می باشد و بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان می آورد.


سوالات متداول


هزینه سفارش تقویم رومیزی چقدر است؟
هزینه چاپ تقویم بسته به نوع تقویم و متریال استفاده شده در آن و همچنین نوسانات بازار، دائما در حال تغییر است. مشتریان عزیز برای کسب مشاوره و همچنین آگاهی از قیمت مدل های مختلف تقویم رومیزی می توانند با مجموعه موبیتو تماس بگیرند تا مشاوران این مجموعه به صورت کامل آن ها را راهنمایی کنند.
نحوه سفارش تقویم رومیزی چگونه است؟
مشتریان عزیز جهت سفارش تقویم رومیزی می توانند به صورت آنلاین سفارش خود را در سایت موبیتو ثبت کنند که در سریع ترین زمان ممکن سفارش شما توسط کارشناسان مجموعه بررسی و با شما تماس حاصل می شود. در وهله دوم شما می توانید با مجموعه تماس بگیرید و بعد از کسب مشاوره و راهنمایی دقیق از سوی مشاوران، سفارش خود را ثبت کنید.
ابعاد تقویم رومیزی جهت سفارش چگونه است؟

تقویم رومیزی به صورت کلی در سه دسته تقسیم بندی می شود که به شرح ذیل است:

  1. تک فرمی: که به دلیل ابعادی که دارد ارزان ترین مدل تقویم نیز محسوب می شود و کلیه صفحات در یک قالب 70*50 چاپ می شوند.
  2. فرم 1/5: قالب متوسط که تمامی صفحات در یک قالب 70*50 و یک قالب 35*50 چاپ می شوند.
  3.  2 فرمی: قالب بزرگ که تمامی صفحات در دو قالب 70*50 چاپ می شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با مجموعه موبیتو تماس بگیرید تا شماوران این مجموعه به صورت کامل شما را در جریان تمام اطلاعات قرار دهند.

تماس با ما