مدیریت تبلیغات تلگرام


تبلیغات در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی پر طرفدار یکی از بهترین شیوه های جذب مخاطب و مشتری است. بسیاری از کسب و کارها پس از شیوع کرونا و قرنطینه کشور به فکر درست کردن کانال تلگرامی یا پیج اینستاگرامی برای فروش محصولات خود افتادند. برندهای محبوب نیز در اکثر شبکه های اجتماعی فعالیت دارند.
طبق آمار رسمی سال 2020 تعداد کاربران فعال ایرانی در اینستاگرام حدود 40 میلیون نفر است. این اپلیکیشن به خاطر قابلیت های منحصر به فرد خود پس از فیلترینگ نیز کاربران فعال خود را از دست نداده و بخش زیادی از افراد جامعه در تلگرام فعالیت دارند. به همین خاطر تبلیغات در تلگرام در کنار تبلیغات اینستاگرام از پربازده ترین نوع تبلیغات شناخته می شوند.چگونه در تلگرام تبلیغات کنیم؟

برای آنکه بتوانید در تلگرام به بازدهی بالایی برسید و مخاطبان کانال ها را به مشتریان خود تبدیل کنید، تبلیغات گسترده بهترین انتخاب برای شما است. تبلیغات گسترده تلگرام در صورتی که به صورت هوشمندانه و دقیق طراحی شود می تواند در مدت زمان کمی بازدهی بالایی برای شما داشته باشد. در نتیجه می توانید پول تبلیغات گسترده تلگرامی را در چرخه فروش خود دریافت کنید.
افراد زیادی برای تبلیغات و افزایش ممبر به دنبال فردی برای مدیریت تبلیغات هستند. امروزه افرادی تحت عنوان مجریان تبلیغاتی تلگرام برای مدیریت تبلیغات کسب و کارها فعالیت می کنند. مجریان تبلیغاتی با تعیین هدف و بودجه از سوی شما می توانند برنامه ای دقیق برای تبلیغات گسترده در کانال های پربازدید تلگرامی انتخاب کنند.مدیریت تبلیغات گسترده در تلگرام

برای تبلیغات پر بازده در تلگرام باید به دنبال کانال ها و گروه های پر بازدید و متناسب با کسب و کارتان باشید. شاید بارها شنیده باشید که کسب و کارها پس از تبلیغات در تلگرام به بازدهی قابل قبولی نرسیده باشند. در مواقعی نیز تبلیغات آن ها منجر به افزایش ممبر شده و مشتری دریافت نکرده اند. صرفا جذاب بودن بنر تبلیغاتی شما ملاک تبلیغات پربازدید در تلگرام نیست. تجربه کافی در تبلیغات تلگرام می تواند شما را به نتایج قابل قبولی برساند.
مجریان تبلیغاتی چون موبیتو با سال ها سابقه در این زمینه می توانند مدیریت تبلیغات شما را بر عهده بگیرند. این افراد همواره مناسب ترین برنامه تبلیغاتی را برای مشتریان خود برنامه ریزی می کنند. به طوری که می توانید در مدت زمان کمی به نتایج قابل قبولی دست پیدا کنید.

بیشتر بدانید: تبلیغات گسترده در تلگرام یکی دیگر از انواع مدل های تبلیغات در تلگرام می باشد که برای آشنایی بیشتر با این موضوع می توانید به آن صفحه مراجعه کنید.از ویژگی های مدیریت تبلیغات تلگرام توسط مجری تبلیغاتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تجربه کافی در زمینه تبلیغات گسترده تلگرام
  • امکان برنامه ریزی هوشمندانه برای تبلیغات بلند مدت
  • بررسی کانال ها و گروه های تلگرامی
  • انتخاب بهترین کانال برای کسب و کار شما
  • درست کردن کمپین های تبلیغاتی جذاب برای مخاطبان
  • ارتباط مستقیم با اینفلوئنسرهای تلگرامیپاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


نظر


اسم

ایمیل

آدرس اینترنتی


تماس با ما