تبلیغات در تلگرام


تبلیغات در تلگرام یکی از موثرترین روش های تبلیغاتی برای افزایش مشتری و حجم فروش است، همچنین اگر می خواهید مخاطبانی را جذب کنید که دنبال کننده پست های شما باشند، به وب سایت شما و سایر صفحات اجتماعی شما مراجعه کنند، ایجاد تبلیغات در کانال های تبلیغات تلگرام جزو بهترین گزینه ها به شمار می رود.
با وجود اینکه تلگرام در ایران فیلتر شده است اما روز به روز بر تعداد کاربران آن افزوده می شود، این را می توان از افزایش اعضای کانال ها متوجه شد. همچنین با تبلیغات در تلگرام می توانید میزان دیده شدن برند و تبلیغ خود را بیشتر کنید که مانند گزینه اشتراک گذاری در تبلیغات اینستاگرام است.
با افزایش تبلیغات در سطح تلگرام به راحتی می توانید میزان فروش خود را افزایش بدهید؛ با ما همراه باشید تا در ادامه شما را با انواع روش های مختلف تبلیغات در تلگرام آشنا کنیم.


تبلیغات در تلگرام چگونه است؟

تبلیغات در تلگرام به 5 روش رایج که به شرح زیر است انجام می شود.

تبلیغات گسترده در تلگرام:

این نوع از تبلیغات نوع گسترده ای از تبلیغات است که توسط تیم های تبلیغاتی و متخصص حوزه تبلیغات صورت می گیرد. شیوه کار تبلیغات گسترده در تلگرام به این گونه است که شما کار تبلیغات برند یا محصوب خود را تماما به دست تیم متخصص می سپارید و در غبال اطلاعاتی که در مورد کسب و کار خود به آن ها می دهید آن ها مسئولیت تبلیغات در تلگرام را به عهده می گیرند. از مزایای این روش این است که دیگر با روش های تبلیغاتی متنوع موجود کاری ندارید و تیم تبلیغاتی با برنامه ریزی دقیق تمام تبلیغات شما را به عهده می گیرند و شما با خیالی آسوده به انجام سایر کارهای خود می پردازید.


بیشتر بخوانید: شما می توانید با مراجعه به این صفحه درباره مدیریت تبلیغات تلگرام اطلاعات بیشتری کسب کنید.


تبلیغات بازدیدی در تلگرام:

در این شیوه تبلیغاتی همانگونه که از اسمش پیداست، تعرفه آن بر حسب میزان بازدید حساب می شود. درتبلیغات بازدیدی به ازای تعداد بازدیدهایی که از آگهی تبلیغاتی شما می شود، هزینه پرداخت می کنید. این شیوه بسیار مقرون به صرفه است؛ زیرا شما می توانید بر حسب بودجه ای که دارید میزان بازدید را مشخص کنید و از آن میزان به بعد آگهی شما از روی صفحه در حال تبلیغات حذف می شود.
این شیوه بیانگر آن است که شما می توانید با مبالغ پایین نیز در کانال های بزرگ و مرتبط با کسب و کارتان تبلیغ کنید.تبلیغات ساعتی در تلگرام:

تبلیغات ساعتی جزو تبلیغات اقتصادی به شمار می رود و روند کاری آن اینگونه است که شما ساعات خاصی را انتخاب می کنید و از مدیر کانال می خواهید که تبلیغ شما را طی آن ساعات نمایش دهد.
نکته مهمی که در تبلیغات ساعتی باید در نظر داشته باشیم این است که بهترین ساعات را برای نمایش تبلیغات استفاده کنیم تا بیشترین میزان بیننده از آن آگهی دیدن کنند. باید مخاطب هدف خود را بشناسید و زمان هایی را انتخاب کنید که آن ها در دسترس هستند تا به راحتی از آگهی شما دیدن کنند. این نوع تبلیغات معولا به صورت 12 ساعته و 24 ساعته نمایش داده می شوند.


تبلیغات کلیکی در تلگرام:

نوعی دیگر از تبلیغات تلگرام، تبلیغات کلیکی نام دارد که همانطور که از نامش پیداست تعرفه آن بر اساس تعداد کلیک هایی که رو تبلیغ شما صورت می گیرد محاسبه می شود. به این ترتیب، می توان این گونه گفت که این شیوه تبلیغاتی نیز، یک شیوه تبلیغاتی اقتصادی به حساب می آید.


خرید ممبر یا افزایش تعداد اعضای کانال:

افزایش تعداد اعضای کانال شما عموما به معنی افزایش فروش شما نیست، اما با داشتن یک کانال در تلگرام و تولید محتوای مناسب و خلاقانه در آن، افزایش تعداد اعضای کانال کمک شایانی به فروش و دیده شدن شما می کند. این نکته را در نظر داشته باشید که این روش را مستقیما نمی توان به عنوان یک روش تبلیغاتی حساب کرد.


مزایا تبلیغات تلگرام

تلگرام، بعد از اینستاگرام دومین شبکه اجتماعی پر مخاطب در میان کاربران است، به همین جهت می تواند تاثیر بسزایی را در رونق کسب و کار شما ایفا کند. امروزه با گسترش تکنولوژی و راحت تر شدن کارها،  خرید و فروش به صورت اینترنتی به امری ساده و تنها با چند کلیک تبدیل شده است. بیماری کرونا نیز باعث شده تا مردم با شدت بیشتری به سمت خرید اینترنتی روی بیاورند. با ایجاد یک کانال تلگرامی برای نمایش و ارائه محصولات خود در تلگرام و فعالیت در آن به دلیل کاربران بسیاری که این شبکه مجازی از آن برخوردار است، در کمترین زمان ممکن مخاطبانی که به محصولات شما علاقه مند هستند به سوی شما روانه می شوند و خرید می کنند.

این خرید ممکن است به شکل اینترنتی و یا در صورت تقاضای مشتری به صورت حضوری انجام گیرد. حجمه کاربران زیادی که تلگرام از آن برخوردار است سبب شده تا از طریق تبلیغات در آن در سریع ترین زمان ممکن در میان کاربران برند و محصول شما شناخته شود.


مزیت تبلیغات در کانال های پربازدید تلگرام

  • نظارت بر شیوه تبلیغات و میزان تاثیر آن
  • رشد سریع و رونق کانال تلگرامی و همچنین افزایش ممبر و بایزدید مخاطبان که به طبع همه این ها کسب و کار شما نیز رونق می گیرد.
  • مقرون به صرفه ترین مدل تبلیغات نسبت به سایر شیوه های تبلیغاتی و تاثیر بیشتر آن
  • آشنایی با کانال های محبوب و پر مخاطب تلگرام

این شیوه از تبلیغات می تواند در سریع ترین زمان ممکن شما و محصولتان را به کاربران بسیاری معرفی کند که در نتیجه در سریع ترین زمان ممکن از بیشتری میزان بازدید برخوردار می شوید.


جذب مخاطب توسط تبلیغات در تلگرام با موبیتو

موبیتو به عنوان یک مجموعه هماهنگ با کادری مجرب و با بهره گیری از متخصصان حوزه تبلیغات، آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز در حوزه تبلیغات در تلگرام می باشد. اگر کسب و کاری دارید و به فکر فروش و درآمد بیشتر و جذب مخاطب هستید، یکی از بهترین گزینه های پیشنهادی ما به شما تبلیغات در تلگرام است.


سوالات متداول

هزینه تبلیغات در تلگرام چگونه است؟
هزینه تبلیغات در تلگرام به عوامل بسیاری چون نوع تبلیغ، کانال تبلیغاتی مد نظر، مدت زمان تبلیغ و ... بستگی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین آگاهی از روند قیمت گذاری محصولات می توانید با مجموعه موبیتو تماس بگیرید تا مشاوران مجموعه شما را راهنمایی کنند.
چگونه می توان کمپین تبلیغاتی ایجاد کرد؟
برای ایجاد کمپین تبلیغاتی شما نیاز به اینتخاب هدف مشخص دارید و در مرحله بعد باید نوع محتوا، میزان بودجه، مدت زمان تبلیغ و .. را مشخص کنید و برای آن ها برنامه ریزی داشته باشید. در هرکاری داشتن تجربه و یا استفاده از تجربه دیگران بسیار سودمند خواهد بود به همین دلیل شما می توانید برای داشتن یک کمپین تبلیغاتی موفق با مجموعه ما تماس بگیرید تا مشاوران این مجموعه بهترین توصیه ها را خدمت شما اعلام کنند و سریع ترین راه را برای رونق کسب و کار به شما پیشنهاد کنند.
چگونه می توانیم بهترین تبلیغات را داشته باشیم؟
برای داشتن تبلیغاتی پربازده و سودمند باید نکاتی از جمله زمان پخش تبلیغ، مدت زمان تبلیغ، تولید محتوای مناسب و ... را در نظر داشته باشید که بسیار تاثیر گذار هستند. می توانید برای آگاهی بیشتر و همچنین تبلیغاتی هدفمند، تبلیغات خود را به ما بسپارید تا شاهد آن باشید که در کمترین زمان ممکن بهترین رویدادها برای شما و کسب و کارتان اتفاق می افتد. مجموعه موبیتو با دارا بودن از کارشناسان مجرب حوزه کسب و کار و همچنین تبلیغات، بهترین مسیر ها را برای رونق کسب و کار پیش روی شما قرار می دهد.پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


نظر


اسم

ایمیل

آدرس اینترنتی


تماس با ما