تبلیغات در تلگرام


تبلیغات در تلگرام یکی از موثرترین روش های تبلیغاتی برای افزایش مشتری و حجم فروش است، همچنین اگر می خواهید مخاطبانی را جذب کنید که دنبال کننده پست های شما باشند، به وب سایت شما و سایر صفحات اجتماعی شما مراجعه کنند، ایجاد تبلیغات در کانال های تبلیغات تلگرام جزو بهترین گزینه ها به شمار می رود.
با وجود اینکه تلگرام در ایران فیلتر شده است اما روز به روز بر تعداد کاربران آن افزوده می شود، این را می توان از افزایش اعضای کانال ها متوجه شد. همچنین با تبلیغات در تلگرام می توانید میزان دیده شدن برند و تبلیغ خود را بیشتر کنید که مانند گزینه اشتراک گذاری در تبلیغات اینستاگرام است.
با افزایش تبلیغات در سطح تلگرام به راحتی می توانید میزان فروش خود را افزایش بدهید؛ با ما همراه باشید تا در ادامه شما را با انواع روش های مختلف تبلیغات در تلگرام آشنا کنیم.


تبلیغات در تلگرام چگونه است؟

تبلیغات در تلگرام به 5 روش رایج که به شرح زیر است انجام می شود.

تبلیغات گسترده در تلگرام:

این نوع از تبلیغات نوع گسترده ای از تبلیغات است که توسط تیم های تبلیغاتی و متخصص حوزه تبلیغات صورت می گیرد. شیوه کار در تبلیغات گسترده تلگرام به این گونه است که شما کار تبلیغات برند یا محصوب خود را تماما به دست تیم متخصص می سپارید و در غبال اطلاعاتی که در مورد کسب و کار خود به آن ها می دهید آن ها مسئولیت تبلیغات در تلگرام را به عهده می گیرند. از مزایای این روش این است که دیگر با روش های تبلیغاتی متنوع موجود کاری ندارید و تیم تبلیغاتی با برنامه ریزی دقیق تمام تبلیغات شما را به عهده می گیرند و شما با خیالی آسوده به انجام سایر کارهای خود می پردازید.تبلیغات بازدیدی در تلگرام:

در این شیوه تبلیغاتی همانگونه که از اسمش پیداست، تعرفه آن بر حسب میزان بازدید حساب می شود. درتبلیغات بازدیدی به ازای تعداد بازدیدهایی که از آگهی تبلیغاتی شما می شود، هزینه پرداخت می کنید. این شیوه بسیار مقرون به صرفه است؛ زیرا شما می توانید بر حسب بودجه ای که دارید میزان بازدید را مشخص کنید و از آن میزان به بعد آگهی شما از روی صفحه در حال تبلیغات حذف می شود.
این شیوه بیانگر آن است که شما می توانید با مبالغ پایین نیز در کانال های بزرگ و مرتبط با کسب و کارتان تبلیغ کنید.تبلیغات ساعتی در تلگرام:

تبلیغات ساعتی جزو تبلیغات اقتصادی به شمار می رود و روند کاری آن اینگونه است که شما ساعات خاصی را انتخاب می کنید و از مدیر کانال می خواهید که تبلیغ شما را طی آن ساعات نمایش دهد.
نکته مهمی که در تبلیغات ساعتی باید در نظر داشته باشیم این است که بهترین ساعات را برای نمایش تبلیغات استفاده کنیم تا بیشترین میزان بیننده از آن آگهی دیدن کنند. باید مخاطب هدف خود را بشناسید و زمان هایی را انتخاب کنید که آن ها در دسترس هستند تا به راحتی از آگهی شما دیدن کنند. این نوع تبلیغات معولا به صورت 12 ساعته و 24 ساعته نمایش داده می شوند.


تبلیغات کلیکی در تلگرام:

نوعی دیگر از تبلیغات تلگرام، تبلیغات کلیکی نام دارد که همانطور که از نامش پیداست تعرفه آن بر اساس تعداد کلیک هایی که رو تبلیغ شما صورت می گیرد محاسبه می شود. به این ترتیب، می توان این گونه گفت که این شیوه تبلیغاتی نیز، یک شیوه تبلیغاتی اقتصادی به حساب می آید.


خرید ممبر یا افزایش تعداد اعضای کانال:

افزایش تعداد اعضای کانال شما عموما به معنی افزایش فروش شما نیست، اما با داشتن یک کانال در تلگرام و تولید محتوای مناسب و خلاقانه در آن، افزایش تعداد اعضای کانال کمک شایانی به فروش و دیده شدن شما می کند. این نکته را در نظر داشته باشید که این روش را مستقیما نمی توان به عنوان یک روش تبلیغاتی حساب کرد.


جذب مخاطب توسط تبلیغات در تلگرام با موبیتو

موبیتو به عنوان یک مجموعه هماهنگ با کادری مجرب و با بهره گیری از متخصصان حوزه تبلیغات، آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز در حوزه تبلیغات در تلگرام می باشد. اگر کسب و کاری دارید و به فکر فروش و درآمد بیشتر و جذب مخاطب هستید، یکی از بهترین گزینه های پیشنهادی ما به شما تبلیغات در تلگرام است.