اینستاگرام و اهمیت تبلیغات اینستاگرامی

بخش عمده ای از تبلیغات موبایلی که امروزه مهم ترین شاخه بازاریابی آنلاین محسوب می شود، مربوط به شبکه های اجتماعی می باشد؛ چراکه 91 درصد از حجم اینترنت موبایل ها، مربوط به شبکه های اجتماعی است. در این بین Instagram، دارای محبوبیتی فراوان بخصوص در میان ایرانیان است که شامل گروه های سنی و فرهنگی متفاوت می شود.
اکنون می توانیم بگوییم شبکه اجتماعی اینستاگرام، بستری فوق العاده شگفت انگیز برای بهبود و تقویت چرخه حیات هر برند و کسب و کاری است. دپارتمان اینستاگرام موبیتو، با استراتژی های ویژه و نوین مرتبط با تبلیغات در اینستاگرام کنار شما خواهد بود.

موبیتو و تبلیغات اینستاگرامی

چرا تبلیغات در اینستاگرام مهم است؟

25 میلیون حساب کاربری تجاری در اینستاگرام وجود دارد. 72 درصد از کاربران تجربه خرید از صفحات اینستاگرام را داشته اند. پس می توانیم بگوییم، حضور فعال و چشمگیر در اینستاگرام، همچنین انجام تبلیغات در اینستاگرام، سکویی حرفه ای جهت پیشرفت و رونق هرچه بیشتر برند و کسب و کار شماست… البته؛ اگر حرفه ای عمل کنید!!!
تیم اینستاگرام موبیتو با در اختیار داشتن لیستی جامع از محبوب ترین صفحات ایرانی فعال در اینستاگرام با میلیون ها کاربر، در کنار ابزارها و ویژگی ها برتر این شبکه اجتماعی، به عنوان مشاور و مجری تخصصی تبلیغات در اینستاگرام همراه شما خواهد بود؛ تا نمایشی حرفه ای تر از برند خود داشته باشید!

محبوبیت بالای اینستاگرام

اینستاگرام با بیش از 1 میلیارد کاربر خود، از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در ایران و جهان محسوب می شود. حضور پر رنگ در اینستاگرام و تبلیغات اینستاگرامی، یعنی تصمیمی هوشمندانه!

هدف گذاری پیشرفته

در بین مخاطبان میلیونی و فارسی زبان اینستاگرام، جامعه هدف خود را به راحتی پیدا کنید. پس از آن، با جذاب ترین شیوه های تبلیغات در اینستاگرام، محصولات و کسب وکار خود را به نمایش بگذارید…

چهره های شاخص

در هیاهو اینستاگرام و انواع تبلیغات اینستاگرامی، حضور اشخاص محبوب، چهره های معروف و سلبریتی ها سبب خلق تبلیغات اینفلوئنسری اینستاگرام شده و اهمیت اینستاگرام را دوچندان کرده است.

زیر ساخت های قوی

80 درصد از کاربران اینستاگرام، مشاغل مورد علاقه خود را در این شبکه اجتماعی دنبال می کنند و به طور میانگین 55 دقیقه از روز خود را در آن می گذرانند… این بستر فوق العاده اینستاگرام است.

شیوه های تبلیغاتی جذاب

جذاب ترین و کاربر پسندترین شیوه های تبلیغات در اینستاگرام طراحی شده اند تا برند و محصول شما به حرفه ای ترین شکل نمایش داده شوند… در این مسیر موبیتو برای نمایش ویژه تر برند شما، همراهتان خواهد بود.

گزارش های تحلیلی

برخلاف بسیاری از شیوه های سنتی تبلیغات، بسیاری از روش های تبلیغات اینترنتی، امکان بررسی و تجزیه تحلیل دارند. تبلیغات در اینستاگرام نیز، امکان تهیه گزارش رسمی و تجزیه تحلیل را دارد.

با موبیتو، در اینستاگرام بدرخشید!!

محبوبیت اینستاگرام و همچنین اهمیت بالای حضور و اجرای صحیح تبلیغات در اینستاگرام، علت تشکیل تیم متخصص Instagram در موبیتو شد. هم اکنون موبیتو، به پشتوانه تیم و دپارتمان تخصصی خود، بزرگترین مجری تبلیغات اینستاگرامی در سطح ایران می باشد.
اما، چگونه می توان در حوزه برندینگ، فعالیتی چشمگیر و برجسته در اینستاگرام داشت؟ راه های تبلیغ در اینستاگرام چیست و چگونه می توان در اینستاگرام تبلیغ کرد؟ تیم اینستاگرامی موبیتو، در کنار شماست تا حرفه ای ترین حضور برای تبلیغات در اینستاگرام را داشته باشید.
ما به شما اطمینان می دهیم، با موبیتو، در اینستاگرام می درخشید.

تبلیغات اینستاگرامی در قالب پست ثابت

از کارآمدترین روش های تبلیغات در اینستاگرام، تبلیغات در قالب پست های ثابت تک اسلایدی و یا چند اسلایدی می باشد. موبیتو، با دسترسی به صدها صفحه محبوب ایرانی در اینستاگرام با میلیون ها دنبال کننده، تبلیغات برند و یا محصول شما را در معرض دید میلیون ها ایرانی قرار خواهد داد. افرادی که باتوجه به سلایقشان، بر اساس کسب و کار شما انتخاب شده اند تا هواداران جدید برند و محصولات شما شوند …


روش اجرای تبلیغات در اینستاگرام به صورت پست ثابت

پس از تولید و آماده سازی محتوا جذاب و مناسب برای اینستاگرام، مطابق با نوع کسب و کار و تبلیغ شما، باتوجه به بودجه تبلیغاتی در نظر گرفته شده، تیم مختصص موبیتو، لیستی جامع از محبوب ترین و پر مخاطب ترین پیج های ایران را برای اجرای تبلیغات گسترده اینستاگرامی تهیه خواهند کرد.


ویژگی های تبلیغات پست ثابت اینستاگرام

  • قابلیت تگ شدن صفحه شما در بنر و کپشن تبلیغ
  • نگارش کپشنی جذاب توسط متخصصان دپارتمان محتوا موبیتو
  • ارائه تمام اطلاعات و راه های تماس با شما
  • قابلیت ارائه گزارش های شفاف و رسمی از اینستاگرام
  • ارائه خدمات و پشتیبانی 24 ساعته
  • ارائه پشتیبانی های گرافیکی و ویدئو مارکتینگ لازم توسط موبیتو

تبلیغات در قالب استوری

یکی از جذاب ترین شیوه های تبلیغات در اینستاگرام، تبلیغ در قالب استوری می باشد. باتوجه به استقبال گسترده کاربران از قابلیت استوری اینستاگرام، این شیوه تبلیغ در اینستاگرام، یکی از محبوب ترین ها می باشد. مطابق با آماره های ارائه شده، 35 درصد از کاربران اینستاگرام به طور پیوسته استوری ها را دنبال می کنند. ما تبلیغ شما را در برترین پیج های ایرانی با مخاطبانی میلیونی به نمایش در می آوریم!


روش اجرای تبلیغ در اینستاگرام به صورت استوری

در ابتدا پس از ارائه مشاوره های لازم، فرآیند تولید محتوا تبلیغات در اینستاگرام آغاز می شود. پس از آنالیز کسب و کار و محتوا تبلیغات شما، لیستی جامع از برترین و پرمخاطب ترین صفحات ایرانی مناسب برای اجرای تبلیغ اینستاگرامی شما تهیه و ارسال خواهد شد.


ویژگی های تبلیغات استوری اینستاگرام

قابلیت قرار گیری لینک مورد نظر شما در استوری
ارائه تمام اطلاعات و راه های تماس با شما
تهیه گزارش های شفاف و رسمی اینستاگرام از تبلیغات شما
ارائه خدمات و پشتیبانی 24 ساعته
ارائه پشتیبانی های گرافیکی و ویدئو مارکتینگ موبیتو

تبلیغات اینفلوئنسری

بسیاری از افراد معروف و محبوب نظیر هنرمندان، ورزشکاران، کمدین ها و اینفلوئنسرها ( افراد شاخص و شناخته شده در فضا مجازی ) در اینستاگرام حضور دارند. باتوجه به تاثیری که این افراد بر تصمیمات دنبال کنند های خود دارند، شیوه نوینی از تبلیغات در اینستاگرام با عنوان تبلیغات اینفلوئنسری ایجاد شده است.
تبلیغات اینفلئونسری، به معنی معرفی و نمایش برند، محصولات و خدمات شما، در صفحه رسمی اینستاگرام سلیبیریت ها و اینفلوئنسرها می باشد. پکیج تبلیغات اینفلونئسری موبیتو، طیف گسترده ای از انواع اینفلوئنسرهای اینستاگرامی را شامل می شود؛ که امکان معرفی برند شما در صفحه آنان وجود دارد.


روش اجرای تبلیغ در اینستاگرام به صورت اینفلوئنسری

متخصصین و مشاوران موبیتو، کسب و کار شما را آنالیز می کنند. پس از آن، پکیجی کامل از برترین و محبوب ترین اینفلوئنسرهای اینستاگرامی تهیه و برای شما ارسال می شود. در گام بعدی، متناسب با بودجه، لیست اینفلوئنسرها برای اجرای تبلیغ تایید نهایی خواهد شد.


مزیت های اجرای تبلیغ به شیوه اینفلوئنسیری

قابلیت اجرا در هر دو حالت پست ثابت و استوری
امکان پشتیبانی 24 ساعته
ارائه گزارشه های تحلیلی و رسمی
ارائه پشتیبانی های گرافیکی و ویدئو مارکتینگ لازم توسط موبیتو

ویدئو مارکتینگ

ویدئومارکتینگ از جذاب ترین شیوه های تبلیغات آنلاین است که تا مدت ها ذهن مخاطب را درگیر خود می کند. تبلیغات اینستاگرامی خود را می توانید با ویدئو مارکتینگ هیجان انگیز تر کنید.

خدمات گسترده موبیتو

برای اینستاگرام و تبلیغات اینستاگرامی شما

فراموش نکنید، درست است که شبکه های اجتماعی، خصوصا اینستاگرام، راهی عالی برای تبلیغ محصولات و رسیدن به مخطبان هدف می باشند؛ اما، این فضا، فضایی شلوغ، پر ترافیک و سرشار از ریسک و چالش است.
موبیتو، باتکیه بر تیم حرفه ای و تجربه چندین ساله خود، مطمئن ترین مشاور و راهنمای شما، برای حضوری حرفه ای در اینستاگرام خواهد بود. خدمات تخصصی ما در حوزه اینستاگرام، محدود به بازه اجرای تبلیغات نبوده، ما، پیش از آغاز تیبلغات اینستاگرامی، همراه شما خواهیم بود. در ضمن، پایان تبلیغات از نظر موبیتو پایان راه نیست!

ارائه مشاوره

پیش از آغاز تبلیغات در اینستاگرام، مشاوران ما، تمام راهنمایی و راهکارهای لازم را به شما ارائه خواهند داد.

تعین پرسونای مخاطب

مخاطبان شما را شناسایی و علایق آن ها را مطابق با کسب و کار شما برایشان خلق و در معرض دیدشان قرار می دهیم.

تولید محتوا حرفه ای

محتوا، پادشاه اینستاگرام است. با خلق محتواهایی جذابو اجرای کمپین های متنوع و به روز جایگاه واقعی برند شما را خلق می کنیم.

بررسی رقبا

حضور و تبلیغات در اینستاگرام، بدون بررسی رقبا، پربازده و نتیجه بخش نخواهد بود. شناسایی، رصد و آنالیز و رصد رقبایتان با ما!

تدوین استراتژی

برای هر تبلیغ و کمپین اینستاگرامی، اهداف و مسیری حرفه ای را ترسیم خواهیم کرد تا نتایجی درخشان حاصل شود.

مدیرت صفحه و افزایش فالئور

همراه پشتیبانی های برندینگ و گرافیکی، با بینشی حرفه ای، رشد چشمگیر دنبال کننده های شما را تضمین می کنیم.

اجرای تبلیغات گسترده

درکنار حضوری برجسته، برند و کسب و کار شما را در دسترس میلیون ها مخاطب قرار می دهیم و آوازه شما را گسترش می دهیم.

پشتیبانی 24 ساعته

شبانه روزی، همراه و پشتیبان شما هستیم. ما سخت تلاش می کنیم، تا تبلیغات اینستاگرامی شما، حرفه ای و بدون نقص اجرا شود.

» با ما همراه شوید «

با استفاده از ابزارها و دسترسی موبیتو به میلیون ها مخاطب ایرانی در اینستاگرام، کمپین های متنوع خود را بسازید. کمپین ها و تبلیغات های اینستاگرامی جذاب، که مردم عاشق آن ها هستند!!